google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

O veturo

Veturo.pl to wielopłaszczyznowa turystyczna platforma cyfrowa będąca kompendium wiedzy dla każdego turysty oraz idealne miejsce do promocji Twojego biznesu o charakterze turystycznym!

Istnieje wiele mozliwości oraz miejsc publikacji i promocji na veturo.pl

1. Artykuł sponsorowany -
atrakcyjny i przejrzysty opis do 4000 znaków z bogatą galerią zdjęć, filmów oraz bezpośrednim linkiem do Twojej oferty. Publikacja jednego artykułu możliwa jest w kilku miejscach veturo.pl w zależności od regionu, miasta czy charakteru obiektu.
2. Wydarzenie - opis danego wydarzenia do 4000 znaków z galerią zdjęć oraz filmów. Jeśli jesteś organizatorem komercyjnego wydarzenia, rekomendujemy jego promocję na Veturo.pl

3Profil na veturo.pl - Na górze strony głównej veturo.pl możesz znaleźć zakładkę "zarejestruj się". Dlasze kroki pozwolą Ci założyć dowolną ilość profili ofertowych na veturo.pl

Planujesz podróż? 

Nareszcie doczekałeś się upragnionego urlopu! Wymarzony wolny czas chciałbyś jednak spędzić tak, aby zapamiętać go na długo. Z różnych źródeł napływają do ciebie informacje o nowych ofertach, promocjach, tanich lotach i okazjach jedynych w swoim rodzaju. Trudno się w tym odnaleźć prawda? W odpowiedzi na Twoje potrzeby stworzyliśmy portal Veturo.pl.

W poszukiwaniu pomysłu na wakacje życia lub choćby weekendowy wypad za miasto zazwyczaj musisz przejść długotrwały i często niełatwy proces. Chcesz, aby wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę, czyli był ciekawy i atrakcyjny – również cenowo. Najpierw zastanawiasz się nad samym celem podróży. Czytasz przewodniki, szukasz przydatnych informacji w internecie, pytasz znajomych. Jednak ciągle pozostaje niepewność: czy dobrze wybrałem? Ryzykujesz i wyruszasz w dalszą drogę, która prowadzi Cię przez niezliczone oferty różnych biur podróży, propozycje tanich lotów, promocje i okazje. Planowanie wakacji miało być przyjemnością, a zamieniło się w godziny spędzone przed komputerem i zwykłą analizę.

Już od dziś możesz zacząć zwiedzanie najciekawszych miejsc całego świata. Dzięki tanim lotom podróż w najdalsze zakątki kuli Ziemskiej stała się dostępna dla każdego.

Skoro wybraliśmy już dogodne połączenie, czas zastanowić się nad noclegiem. Idealnie, gdyby w promocyjnej cenie znalazł się hotel o jak najwyższym standardzie, prawda? Prawdopodobnie kojarzysz nazwę Booking.com. :)

Masz już pomysł na cel podróży? Może jeszcze się wahasz lub dopiero szukasz informacji na temat różnych miejsc? Jeśli planujesz wycieczkę objazdową, krótki urlop lub wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy znajomymi, zainspiruj się naszymi artykułami. Tworzą je redaktorzy z całej Polski, znający ciekawostki, o których nie dowiesz się z przewodnika. Ponadto, pod każdym tekstem o danym regionie lub mieście umieściliśmy propozycje wycieczek, na które możesz się wybrać.

https://veturo.pl/about/