klm

Air France zaprasza po bilety w promocyjnych cenach na podróże aż do 30 czerwca 2022

Od dziś do 27 stycznia b.r. można kupić bilety w atrakcyjnych cenach na przeloty Air France do wybranych miast na świecie. Promocją są objęte atrakcyjne „słoneczne” kierunki w międzykontynentalnej ofercie Air France – w Azji, Ameryce Południowej, Karaibach czy Oceanie Indyjskim. Można też lecieć bliżej – do Paryża – w cenie od 469 PLN. Promocyjne ceny dotyczą podróży do 30 czerwca 2022 r włącznie.

Klienci Air France nadal i bez żadnych dopłat korzystają z elastycznych warunków biletów, które można dowolnie zmienić lub zwrócić.

Przykładowo ceny biletów w promocji RENDEZ-VOUS

Cancun – od 2547 PLN

Hawana – od 2319 PLN

Reunion – od 4345 PLN

Zanzibar – od 2585 PLN

Los Angeles – od 2832 PLN

Lima – od 4179 PLN

Dubaj – od 1523 PLN

Miami – od 2407 PLN

Dominikana – od 3065 PLN

Paryż – od 469 PLN

Przeloty liniami Air France w promocyjnych cenach dotyczą podróży z Warszawy z przesiadką w Paryżu.

Podróże na pokładach Air France zakupione przed 28 lutego b.r. z wylotem do 30 czerwca 2022 r. podlegają dowolnym i bezpłatnym zmianom, aż do dnia wylotu, a klienci mogą zmienić datę i/lub kierunek niezależnie od warunków taryfy. Ponadto jest możliwa całkowita rezygnacja z podróży i zwrot. Więcej na ten temat na stronie przewoźnika.

Podane w tekście powyżej ceny promocyjne dotyczą najtańszych lotów w obie strony w klasie ekonomicznej i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronie airfrance.pl wynoszą 0 PLN.

Wszystkie pola:

array(19) { ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["watermark"]=> string(0) "" ["author"]=> string(4) "red." ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["latlng"]=> bool(false) ["highlight_search"]=> bool(false) ["country"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(0) "" ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["key_words"]=> string(0) "" ["is_news"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: red.

latlng:

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title:

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: red.

meta_desc: