google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Berlin Pass - swobodne zwiedzanie

Nie przepadasz za zwiedzaniem w zorganizowanej grupie? Chciałbyś przechadzać się po Berlinie w swoim własnym tempie – bez limitów i ograniczeń? Berlin Pass pozwoli ci  wykorzystać czas w stolicy Niemiec na sto procent!

Jeśli decydujesz się na samodzielny wyjazd do Berlina, poważnie przemyśl zaopatrzenie się w kartę Berlin Pass. Jest to skompilowany pakiet wycieczek, który pozwoli na znacznie szybsze, tańsze i wygodniejsze zwiedzanie niemieckiej stolicy. Dzięki niemu otrzymasz nie tylko możliwość wstępu do ponad 55 muzeów i innych atrakcji na terenie miasta, ale także będziesz mógł swobodnie poruszać się po mieście poprzez środki transportu publicznego.

Berlin Pass pozwoli zwiedzić dziesięć topowych atrakcji miasta - w tym niezwykłą berlińską Katedrę. W "pakiecie muzealnym" znajdują się natomiast, między innymi wejściówki do  Muzeum Checkpoint CharlieMuzeum Pergamon, najchętniej odwiedzanych muzeów w Berlinie.

Ciekawą opcją zwiedzania jest też „ Hop-On Hop-Off City Bus Tour”, która w szybki i łatwy sposób wskaże i udostępni najpopularniejsze i najciekawsze miejsca na berlińskiej trasie turystycznej.

Berlin Pass skutecznie zaoszczędzi stresu i problemów z zakupem biletów w języku obcym. Karty nie trzeba też aktywować w żaden żmudny sposób, wystarczy okazać ją przy każdym wstępie.

Ważność Berlin Passu rozpoczyna się wraz z pierwszym wstępem i kończy po dwóch lub trzech dniach użytkowania w zależności od zakupionej karty.

 

Stolica Niemiec to jedno z najpopularniejszych miejsc do ...

Mówiąc o Bawarii, mamy na myśli przede wszystkim ...

Mało kto wie, ale Norymberga bywa określana mianem ...

Czy jesienią lub zimą jest sens wybrać się ...

Trasa prowadzi z Berlina przez Brandenburgię i region Meklemburgia-Vorpommern do ...

https://veturo.pl/article/1155/berlin_pass_swobodne_zwiedzanie/