google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Taniej ze Szczecińską Kartą Turystyczną

Szczecin to miasto pełne atrakcji. Martwisz się, że aby zwiedzić je wszystkie z rodziną lub znajomymi będziesz musiał przeznaczyć większą część swojego budżetu na bilety wstępu? Przecież trzeba także pomyśleć o noclegu i wyżywieniu! co z dodatkowymi atrakcjami? Ze Szczecińską Kartą Turystyczną nie musisz się już o to martwić. Poznawaj taniej jedno z najpiękniejszych miast województwa zachodniopomorskiego!

Szczecińska Karta Turystyczna to sposób na obniżenie kosztów wyjazdu do jednego z najciekawszych miast na Pomorzu. Chcesz za darmo jeździć komunikacją miejską i taniej kupić nocleg? Twoja legitymacja studencka już dawno straciła ważność, a dobrze by było znów korzystać z możliwości zakupu biletów ulgowych? Chcesz poznać smakołyki kuchni Pomorza? Zdecyduj sie na podróżowanie ze Szczecińską Kartą Turystyczną.

Do wyboru mamy dwie możliwości: Kartę dobową za 15 zł oraz 3-dniową za 25 zł. Idealne na krótki wypad do Szczecina! Jakie zniżki nam przysługują? Przede wszystkim Szczecińska Karta Turystyczna uprawnia do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej. Oprócz tego, przy jej okazaniu w oddziałach Muzeum Narodowego oraz w Muzeum Techniki i Komunikacji otrzymamy 50% rabat na zakup biletów. Inne atrakcje turystyczne Szczecina, m.in. Filharmonię Szczecińską, Eksperymentarium Eureka, Planetarium Cyfrowe, Zamek Książąt Pomorskich, tetry i galerie będziemy mogli odwiedzić w cenie biletu ulgowego. Zniżki obowiązują także przy wstępie do parku linowego, Squash Center, Baltica Wellness & Spa, Odra Queen/Peene Queen, Tarzanii, kręgielni. Wszystkich, którzy zainteresowani są aktywnym spędzaniem czasu, na pewno zainteresuje 20% rabat w Centrum Żeglarskim na całodzienne wypożyczenie kajaka, zniżki w Wypożyczalni Kajaków Wiking lub 15% upustu w Żegludze Szczecińskiej. Centrum Wynajmu Turystyki oferuje posiadaczom Karty promocję na wynajem rowerów, samochodów, zwiedzanie miasta busem oraz wizytę w Podziemnych Trasach Turystycznych. Ze Szczecińską Kartą turystyczną taniej wybierzemy się także na wycieczkę do Berlina z Interglobusem. Dodatkowym prezentem będzie pamiątkowy gadżet związany z miastem.

Szczecińską Kartę Turystyczną można kupić w:

o Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7

o Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Zamku Książąt Pomorskich przy ul. Korsarzy 34

o punkcie informacji turystycznej na Dworcu Głównym PKP przy  ul. Kolumba 7 (na czas remontu dworca - w Budynku SCP przy ul. Kolumba 86)

Bogatą ofertę rejsów i szkoleń przygotowało na lato ...

Schronisko szczecińskiego Centrum Żeglarskiego zostało zarejestrowane w bazie ...

Pod Dworcem Kolejowym Szczecin Główny, w przydworcowej skarpie ...

Uaktywnienie mieszkańców  Barlinka i rozpropagowanie przedsięwzięcia przebiegało  rytmicznie, ...

Moc atrakcji ma dla nas Zalew Szczeciński, a ...

Wyrusz na szerokie wody i przeżyj niezapomnianą przygodę ...

zdrowie i uroda

rozrywka

https://veturo.pl/article/1359/Taniej_ze_Szczecinska_Karta_Turystyczna/