google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Telefon na słońce?

Gadżety turystyczne - ładowarka solarna

Słońce to źródło energii, z którego korzystają nie tylko ludzie, grzejący się w jego promieniach. Z podróżną ładowarką solarną Powerplus Cobra naładujesz baterię w telefonie lub aparacie wszędzie tam, gdzie będzie ono świecić.

Telefon na słońce?ładowarka solarna

Mat. prasowe

Wyjeżdzamy na upragniony urlop. Chcemy wypocząć na łonie natury, z daleka od cywilizacji. Nie chcemy jednak całkowicie odcinać się od życia i informacji. Zazwyczaj bierzemy ze sobą telefon komórkowy - na wypadek, gdybyśmy się zgubili, potrzebowali pomocy lub zatęsknili za znajomymi - aparat fotograficzny i inne urzadzenia. Z dala od miasta i gniazdek elektrycznych nie naładujemy baterii w sprzęcie, który moze okazać się niezbędny. Może sie okazać, ze nie zrobimy już zdjęcia na pamiątkę pięknych okoliczności przyrody. Ecogadget.pl prezentuje sposób, dzięki któremu te duchowe i elektryczne baterie naładujemy promieniami słonecznymi. Dzięki wielofunkcyjnej ładowarce solarnej Powerplus Cobra, przenośny bank energii będziemy mieli zawsze przy sobie: na wycieczce pieszej przypinając ją do plecaka, jadąc rowerem i mocując ją do bagażnika lub na campingu. Taśma na rzep umożliwia dowolną regulację konta nachylenia oraz łatwe umocowanie baterii w dowolnym miejscu.

Zasada działania baterii solarnej jest prosta: wystarczy ją doładować, wystawiając na działanie promieni słonecznych, nastepnie przenieść energię do banku i podłączyć dowolne urządzenie, np. telefon, aparat fotograficzny, odtwarzacz MP3. Jeżeli dysponujesz laptopem, możesz podłączyć do niego bank przy pomocy przewodu USB - Mini USB. Wskaźnik umieszczony na banku świeci sie na czerwono podczas ładowania, na zielono, kiedy jest już naładowany.

W zestawie znajdziemy: wysokoefektywną ładowarkę solarną 5.5 V, 320 mAh, ultracienki bak energii 5.5 V, 1. 000 mAh Lithium-lon, DC przewód wyjścia, USB-Mini USB przewód wejścia oraz adaptery: Nokia small pin, Mini USB, Female USB, I-phone, Samsung new. Stuprocentowe naładowanie baterii solarnej trwa od 3 do 4 godzin, ładowanie z komputera od 2 do 3 godzin. Urządzenie wytrzymuje opady deszczu oraz śniegu, ale nie jest wodoodporne i nie należy jej zanurzać w wodzie. Urządzeń nie należy podłączać bezpośrednio do baterii solarnej. Możemy to zrobić jedynie przy pomocy banku energii.

 

Paryż to jedna z tych europejskich stolic, którą ...

Serwis YouTube z roku na rok staje się ...

Dlaczego właściwie ten szlak zyskał miano najbardziej niebezpiecznego ...

Dotychczas wszystkie te osoby z Polski, które zainteresowane ...

Tak, w końcu! W końcu nadszedł ten czas, ...

Są stabilne i nadają się do ustawienia również ...

gastronomia

https://veturo.pl/article/157/ladowarka_solarna/