google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Mobilny Szczecin

Rozszerz rzeczywistość i zwiedzaj Szczecin z przewodnikiem, który zmieścisz w kieszeni. Wybierz jeden z podanych szlaków, albo stwórz trasę z wybranymi przez siebie punktami. Odwiedź najciekawsze miejsca i poznaj ich historię, sprawdź atrakcje turystyczne i zniżki ze Szczecińską Kartą Turystyczną.


Mobilny SzczecinVisitSzczecin

Urząd Miasta Szczecin

Aplikacja szeroko wykorzystuje mechanizmy geolokalizacji, udostępniając na przykład funkcję kompasu który wykorzystuje technologię GPS i nie wymaga połączenia z Internetem. Ciekawą propozycją jest rozszerzona rzeczywistość, dzięki której dodatkowe informacje i multimedia są dostępne przy okazji odwiedzania konkretnych obiektów. Wielu użytkownikom może przydać się funkcja pozwalająca na tworzenie własnych tras turystycznych po mieście i okolicach.

Aplikacja ułatwi wybór hotelu, poda lokalizację najbliższej restauracji, kawiarni czy klubu, wskaże muzea, teatry, miejsca rozrywki i rekreacji. Łatwo i szybko znajdziesz najważniejsze informacje, dowiesz się, gdzie warto spędzić czas i co aktualnie dzieje się w mieście. Zwiedzaj, odkrywaj, baw się! :)

Bogatą ofertę rejsów i szkoleń przygotowało na lato ...

Schronisko szczecińskiego Centrum Żeglarskiego zostało zarejestrowane w bazie ...

Pod Dworcem Kolejowym Szczecin Główny, w przydworcowej skarpie ...

Uaktywnienie mieszkańców  Barlinka i rozpropagowanie przedsięwzięcia przebiegało  rytmicznie, ...

Moc atrakcji ma dla nas Zalew Szczeciński, a ...

Wyrusz na szerokie wody i przeżyj niezapomnianą przygodę ...

zdrowie i uroda

rozrywka

https://veturo.pl/article/180/visit_szczecin/