google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Kulturalna rozrywka na wybrzeżu

Kino letnie nad morzem

Dla wczasowiczów przebywających w nadmorskich miejscowościach Scena Kulturalna przygotowała moc atrakcji. W tym roku aż w siedmiu miastach, w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia każdego dnia będą organizowane niesamowite wydarzenia: premiery kinowe, występy kabaretów, koncerty oraz spektakle dla dzieci. Mielno, Władysławowo, Łeba, Jurata, Justarnia, Hel, Jastrzębia Góra - w każdym mieście Scena Kulturalna będzie najgorętszym miejscem sezonu!

Kulturalna rozrywka na wybrzeżuMorze Bałtyckie

pixabay.com

Dzięki współpracy z Multikinem w repertuarze Sceny znajdą się nie tylko najlepsze tytuły ostatniego roku ("Bogowie"), ale również gorące premiery tego lata jak np. "Terminator: Genesis” czy uwielbiane przez dzieci „Minionki”. Każdego dnia wyświetlanych będzie kilka seansów filmowych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Już w lipcu w Scenie Kulturalnej w Mielnie będzie okazja, aby spotkać się między innymi z Nelą Małą Reporterką, Jerzym Fedorowiczem, Hanną Bakułą czy Kingą Paruzel. Na spotkaniach autorskich będzie okazja do rozmów, wspólnych zdjęć oraz otrzymania autografów. Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny.

Wieczorami Scena Kulturalna gościć będzie najlepszych polskich kabareciarzy. Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Piotr Bałtroczyk wystąpią w Mielnie już w lipcu i z pewnością dostarczą widowni ogromną dawkę śmiechu!

Wszystkie wydarzenia odbywają się w specjalnie zaaranżowanych namiotach, w których przygotowana jest strefa kawiarniana z najlepszą kawą i przekąskami oraz księgarnia z najnowszymi premierami tego lata.

 

Najstarszym zabytkiem Koszalina jest katedra z XIV w. ...

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu ...

Uzupełniając cykl „Rodzinny weekend  w…” szukaliśmy atrakcji w ...

Czy wymienicie choć jeden koszaliński festiwal? Nie? To ...

nocleg

https://veturo.pl/article/1844/nadmorskie-miejscowosci-kino-letnie-ciekawe-wydarzenia/