google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Małopolski Szlak Powstania Styczniowego

Ruszaj z nami w podróż pamięci o bohaterach stycznia 1863. W 2013 roku przypadała 150. rocznica Powstania Styczniowego - narodowego zrywu, który w opinii historyków od początku skazany był na porażkę. Polacy ulegli zaborcom, ale po raz kolejny pokazali żywego ducha narodu, którego śladów poszukamy w Małopolsce.

Aplikacja: Małopolski Szlak Powstania StyczniowegoMałopolski Szlak Powstania Styczniowego

Tropto.com

Multimedialna aplikacja tropto.com przenosi turystę do 1863 roku, wiodąc go po najważniejszych z historycznego punktu widzenia miejscach związanych z Powstaniem Styczniowym w Małopolsce. Przewodnik, działający na telefonach z systemem iOS, Android i Windows Phone, prowadzi przez miejsca bitew, dworki, w których siedziby miały polskie sztaby dowodzenia, cementarze oraz inne miejsca pamięci.
Przez Kraków, malowniczą Dolinę Prądnika, Olkusz, Miechów, Książ Wielki, Słomniki i Igołomię docieramy do Tarnowa. Każdy z tych punktów na mapie jest szczegółowo opisany, przedstawiony na zdjęciach oraz w przygotowanych przez nas materiałach wideo. Nie brakuje ciekawostek oraz wyjątkowych historii ze szlaku bojowego polskich oddziałów.
Trasa wyznaczona na mapie pozwala łatwo odnaleźć się w drodze do kolejnych punktów wycieczki. Na pokonanie powstańczego szlaku warto zarezerwować sobie kilka dni, tak by w pełni poznać i zrozumieć poświęcenie naszych rodaków, którzy 150 lat temu nie mogli jeszcze cieszyć się wolnością.

Dla wszystkich wyruszających na szlaki lądowe i wodne ...

Miłośnicy historii i nowych technologii w nietypowy sposób ...

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zwiedzać Roztocze Środkowe korzystając ...

W Ludwikowicach Kłodzkich działa punkt informacji turystycznej. Do ...

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami ...

Sprawdź jak trafić do najlepszych lokali pod Wawelem. ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

zakupy

https://veturo.pl/article/185/aplikacja-mobilna-malopolski-szlak-powstania-styczniowego/