google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Przygoda w kinie7D

kino 7D

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu był w kinie. Możemy więc założyć, że ogólna idea kina jest wszystkim znana. Wraz z rozwojem technologii, rozwija się również kinematografia. Aby spełnić rosnące oczekiwania odbiorców, powstały nowe technologie w kinematografii takie jak: 3D, 5D oraz 7D.

Przygoda w kinie7Dkino 7D

fot. mat. prasowe

Kina 7D charakteryzuje jeszcze większa liczba wrażeń dla widzów. Widzowie odwiedzający nasze kino są bardzo wymagający, pragną nie tylko obejrzeć ciekawy seans, ale przede wszystkim poczuć się jak bohater oglądanej historii.

W zakres efektów specjalnych wchodzą: wiatr (nawet do 60km/h), dym, odczuwanie ciepła ognia, bańki mydlane, kiedy to nurkujemy, zapach oraz łaskotanie pleców i nóg. Specjalne fotele kinowe zapewniają efekty multisensoryczne, dzięki czemu nasilenie emocji jest bardzo duże.

Widzom, którzy są głodni nowych wrażeń, nie pozostaje nic innego jak wybrać się do kina i przeżyć przygodę swojego życia np. podróżując z piratami. Gdzie możemy obejrzeć seanse w nowych technologiach kinowych? Filmy w 3D oferuje większość dużych kompleksów kinowych. Seanse w technologii 5D i 7D to oferta mniejszych, bardziej kameralnych kin. Kina 7Dmax mieszczą się w
Gdańsku, Augustowie, Łebie, Międzyzdrojach, Niechorzu, Ustce, Ustroniu Morskim i Zakopanem.

Ustroń to miejsce, w którym panuje cisza i ...

Alternatywą dla pieszych wycieczek górskich może być wyprawa ...

Na południowy zachód od Żywca i na południe ...

W Polsce istnieją 23 Parki Narodowe. Spośród nich ...

https://veturo.pl/article/1853/kino-7d-atrakcje-turystyczne-w-polsce-ciekawe-miejsca/