Hotel Hibiskus - apartament

Hotel & Restauracja Hibiskus

Hotel & Restauracja Hibiskus to obiekt położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9, na trasie Rzeszów-Barwinek (Rzeszów 10km). Hotel dysponuje 44 miejscami noclegowymi (możliwość dostawki) w pokojach 1,2,3,4-osobowych o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym oraz restauracją i salą balową mogącą pomieścić 200 osób. Pokoje w Hotelu Hibiskus zawsze są perfekcyjnie przygotowane do przyjęcia gości. W całym hotelu oferujemy bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu.

Pyszne jedzenie w przyjaznej cenie
Zawsze świeże produkty i przepyszne potrawy są naszą wizytówką. Restauracja bardzo szybko stała się miejscem rozpoznawalnym ze względu na znakomitą kuchnię i przyjemne wnętrza. Serwowane są tu wyśmienite dania kuchni staropolskiej. Wszystkie potrawy wykonane są tradycyjnymi metodami z naturalnych produktów. Nasi kucharze dbają o to, aby dania były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy specjalne menu. Nasza znakomita kuchnia, bogato zaopatrzony bar i doświadczony personel są do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 12.00-22.00

Organizacja Imprez
Hotel i Restauracja Hibiskus jest miejscem idealnym do organizacji wesel, komunii świętych, chrzcin, a także wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych np. studniówek i bankietów. Dysponujemy dużą salą balową oraz mniejszą na mniej liczne imprezy. Oferujemy niezbędne wyposażenie oraz zaplecze gastronomiczne niezbędne do zorganizowania każdego rodzaju imprezy.

Dla Firm
Hotel&Restauracja Hibiskus*** to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, sympozjów i imprez firmowych.
Dysponujemy 2 salami konferencyjnymi. Jedną o powierzchni 75 m2, oraz drugą o powierzchni 350 m2, z której 150m2 zaadaptowane jest do potrzeb szkolenia. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na komfortowe warunki podczas spotkań. Sala wyposażona jest w klimatyzację, posiada dostęp do światła dziennego oraz rolety pozwalające na zaciemnienie sali. Atutem jest dodatkowe pomieszczenie, które można wykorzystać do przechowywania wszelkiego rodzaju materiałów przeznaczonych do prezentacji, dzięki czemu zachowujemy porządek na sali. Aby wyprzedzić oczekiwania naszych gości, wyposażyliśmy sale konferencyjne w ekrany, flipcharty oraz rzutniki multimedialne. Na dłuższe spotkania, na których nie może zabraknąć poczęstunku przygotowaliśmy szeroką ofertę przerw kawowych lub obiadów, zapewniając szybki i sprawny catering.
Odpowiednie połączenie części hotelowej, konferencyjnej i restauracyjnej, stwarza świetne warunki do pracy i powoduje, że goście korzystający z restauracji znajdującej się w innej części hotelu nie rozpraszają uczestników spotkania.

Do każdej rezerwacji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu potrafimy dostosować się do potrzeb każdego klienta i spełnić Państwa oczekiwania. Przekonacie się Państwo o tym podejmując z nami współpracę. Zapraszamy.

 

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(55) "Rzeszów atrakcje Rzeszowa - Hotel&Restauracja Hibiskus" ["meta_desc"]=> string(80) "Wybierasz się do Rzeszowa? Zatrzymaj się w hotelu Hibiskus! - poleca Veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(15) "mat. promocyjne" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(49.95929753514290183602497563697397708892822265625) ["lng"]=> float(21.914806362915999926599397440440952777862548828125) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Rzeszów atrakcje Rzeszowa - Hotel&Restauracja Hibiskus

meta_keys:

meta_desc: Wybierasz się do Rzeszowa? Zatrzymaj się w hotelu Hibiskus! - poleca Veturo.pl

watermark:

interesting_places:

author: mat. promocyjne

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Rzeszów atrakcje Rzeszowa - Hotel&Restauracja Hibiskus

meta_keys:

meta_desc: Wybierasz się do Rzeszowa? Zatrzymaj się w hotelu Hibiskus! - poleca Veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. promocyjne

meta_desc: Wybierasz się do Rzeszowa? Zatrzymaj się w hotelu Hibiskus! - poleca Veturo.pl