Księżycowy Dworek – wyjątkowy hotel na Mazurach

Wśród barwnych wrzosowisk i spokojnych jezior wznosi się „Księżycowy Dworek” – miejsce o niesamowitej historii. Wypoczynek na Mazurach oznacza tutaj nie tylko możliwość korzystania z wielu atrakcji, ale też kontakt z tajemniczą przeszłością. Rejony, na których wznosi się kompleks, targane były niepokojami już w czasach średniowiecza. Księżycowy Dworek to wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą poczuć się wyjątkowo.

Tu życie sączy się wolno jak dobre wino w upalne letnie popołudnie.
Dawne, owiane tajemniczością alkowy dziś pełnią role hotelowych pokoi. Po ostatniej metamorfozie, którą przeszedł hotel są kwintesencją stylu i elegancji. Stare ozdobne meble z ich ciekawymi florystycznymi motywami wkomponowaliśmy w nowoczesne dodatki i odważną kolorystykę.

Osobną strefę tworzy budynek wnoszący w atmosferę Księżycowego Dworku pierwiastek zabawy i relaksu. Oto nasze SPA z przylegającą kręgielnią i salą do bilarda. W tym komfortowym miejscu wypoczynku dbamy o dobre samopoczucie, urodę i zdrowie naszych gości. Do ich dyspozycji w hotel SPA mazury są masaże, wonne kąpiele czy kapsuła wellnes pomagające odbudować kapitał energetyczny .

Każde pomieszczenie zyskuje głębi przez wdzierającą się przez okna przyrodę. To ona jest tłem dla scenerii dworku. Kipiąc różnorodnymi formami i kolorami zmieniających się pór roku jest doskonałym akompaniamentem na mazurskie wczasy.

Do dyspozycji gości posiadamy:

– centrum rekreacji i rozrywki z kręgielnią i stołami do bilarda
– SPA: trzy 8-osobowe balie mazurskie, wanny z hydromasażem,   sauny i gabinet masażu
– kort tenisowy
– boisko do siatkówki
– blisko cztero-hektarowy park, ze starodrzewiem i przyjemnymi miejscami odpoczynku a także fontanną
– parking
– plaża nad jeziorem Siercze
– możliwość czynnego wypoczynku w okolicy na rowerach, w siodle   lub na łódce
– spacery po Mazurskim Parku Krajobrazowym, rozciągającym się tuż za ogrodzeniem naszego  hotelu

Lot balonem? Czemu nie…
Organizujemy loty balonem dla osób indywidualnych jaki i dla firm.
Wszystko zorganizujemy Tobie pozostawiamy cieszyć się wspaniałym lotem:) Loty odbywają się wczesnym rankiem 30 min po wschodzie słońca, jak również o zmierzchu dwie godziny przed zachodem. Przelot trwa ok. godziny w ciągu, której gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Widok z lotu ptaka ciekawego ukształtowania terenu oraz piękno tutejszych kameralnych wiosek czy miasteczek na długo pozostają w pamięci. Na pokład w zależności od potrzeb zabieramy od dwóch do pięćdziesięciu osób. Podróż uwieńczona jest toastem w postaci lampki szampana oraz otrzymaniem pamiątkowego certyfikatu.

Strefa biznesu
Obok przytulnych pokoi przeznaczonych bardziej dla większych grup gości, stworzyliśmy nowoczesne centrum konferencyjne –  to kilka sal wyposażonych w sprzęt nowej generacji, który daje szeroki wachlarz możliwości realizowania szkoleń, sympozjów, targów, czy spotkań tematycznych. Księżycowy Dworek, usytuowany w wyjątkowym otoczeniu mazurskich krajobrazów, bogatych w lasy, jeziora i rześkie powietrze jest idealnym miejscem na realizację szeroko rozumianych celów biznesowych. Konferencje na mazurach to alternatywa dla spotkań w zatłoczonych miastach czy nijakich hotelach. Kameralna atmosfera, wyśmienita kuchnia regionalna oraz profesjonalna obsługa sprawią, że każde spotkanie nabierze wyjątkowego charakteru. Nasze sale są klimatyzowane, zaciemniane i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz system nagłośnieniowy. Obiekt zapewnia nieograniczony, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Do dyspozycji gości:
– trzy profesjonalne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem
– stacjonarny rzutnik i ekran
– flipchart
– mikrofon, nagłośnienie
– dostęp do bezprzewodowego Internetu
– duża klimatyzowana sala na 180 osób w układzie kinowym
– 130 miejsc noclegowych
– darmowy parking

 

 

 

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(49) "Mazury atrakcje Mazur - Hotel Księżycowy Dworek" ["meta_desc"]=> string(91) "Księżycowy Dworek to wyjątkowe miejsce na mapie Mazur. Dowiedz się więcej na veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(54.08257544410729877881749416701495647430419921875) ["lng"]=> float(21.463851925730100589362336904741823673248291015625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(41) "https://www.youtube.com/embed/L-WZh7jFwWI" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Mazury atrakcje Mazur - Hotel Księżycowy Dworek

meta_keys:

meta_desc: Księżycowy Dworek to wyjątkowe miejsce na mapie Mazur. Dowiedz się więcej na veturo.pl

watermark:

interesting_places:

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/L-WZh7jFwWI

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Mazury atrakcje Mazur - Hotel Księżycowy Dworek

meta_keys:

meta_desc: Księżycowy Dworek to wyjątkowe miejsce na mapie Mazur. Dowiedz się więcej na veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Księżycowy Dworek to wyjątkowe miejsce na mapie Mazur. Dowiedz się więcej na veturo.pl