google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Księżycowy Dworek - wyjątkowy hotel na Mazurach

Wśród barwnych wrzosowisk i spokojnych jezior wznosi się „Księżycowy Dworek” – miejsce o niesamowitej historii. Wypoczynek na Mazurach oznacza tutaj nie tylko możliwość korzystania z wielu atrakcji, ale też kontakt z tajemniczą przeszłością. Rejony, na których wznosi się kompleks, targane były niepokojami już w czasach średniowiecza. Księżycowy Dworek to wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą poczuć się wyjątkowo.

Tu życie sączy się wolno jak dobre wino w upalne letnie popołudnie.
Dawne, owiane tajemniczością alkowy dziś pełnią role hotelowych pokoi. Po ostatniej metamorfozie, którą przeszedł hotel są kwintesencją stylu i elegancji. Stare ozdobne meble z ich ciekawymi florystycznymi motywami wkomponowaliśmy w nowoczesne dodatki i odważną kolorystykę.

Osobną strefę tworzy budynek wnoszący w atmosferę Księżycowego Dworku pierwiastek zabawy i relaksu. Oto nasze SPA z przylegającą kręgielnią i salą do bilarda. W tym komfortowym miejscu wypoczynku dbamy o dobre samopoczucie, urodę i zdrowie naszych gości. Do ich dyspozycji w hotel SPA mazury są masaże, wonne kąpiele czy kapsuła wellnes pomagające odbudować kapitał energetyczny .

Każde pomieszczenie zyskuje głębi przez wdzierającą się przez okna przyrodę. To ona jest tłem dla scenerii dworku. Kipiąc różnorodnymi formami i kolorami zmieniających się pór roku jest doskonałym akompaniamentem na mazurskie wczasy.

Do dyspozycji gości posiadamy:

- centrum rekreacji i rozrywki z kręgielnią i stołami do bilarda
- SPA: trzy 8-osobowe balie mazurskie, wanny z hydromasażem,   sauny i gabinet masażu
- kort tenisowy
- boisko do siatkówki
- blisko cztero-hektarowy park, ze starodrzewiem i przyjemnymi miejscami odpoczynku a także fontanną
- parking
- plaża nad jeziorem Siercze
- możliwość czynnego wypoczynku w okolicy na rowerach, w siodle   lub na łódce
- spacery po Mazurskim Parku Krajobrazowym, rozciągającym się tuż za ogrodzeniem naszego  hotelu

Lot balonem? Czemu nie...
Organizujemy loty balonem dla osób indywidualnych jaki i dla firm.
Wszystko zorganizujemy Tobie pozostawiamy cieszyć się wspaniałym lotem:) Loty odbywają się wczesnym rankiem 30 min po wschodzie słońca, jak również o zmierzchu dwie godziny przed zachodem. Przelot trwa ok. godziny w ciągu, której gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Widok z lotu ptaka ciekawego ukształtowania terenu oraz piękno tutejszych kameralnych wiosek czy miasteczek na długo pozostają w pamięci. Na pokład w zależności od potrzeb zabieramy od dwóch do pięćdziesięciu osób. Podróż uwieńczona jest toastem w postaci lampki szampana oraz otrzymaniem pamiątkowego certyfikatu.

Strefa biznesu
Obok przytulnych pokoi przeznaczonych bardziej dla większych grup gości, stworzyliśmy nowoczesne centrum konferencyjne -  to kilka sal wyposażonych w sprzęt nowej generacji, który daje szeroki wachlarz możliwości realizowania szkoleń, sympozjów, targów, czy spotkań tematycznych. Księżycowy Dworek, usytuowany w wyjątkowym otoczeniu mazurskich krajobrazów, bogatych w lasy, jeziora i rześkie powietrze jest idealnym miejscem na realizację szeroko rozumianych celów biznesowych. Konferencje na mazurach to alternatywa dla spotkań w zatłoczonych miastach czy nijakich hotelach. Kameralna atmosfera, wyśmienita kuchnia regionalna oraz profesjonalna obsługa sprawią, że każde spotkanie nabierze wyjątkowego charakteru. Nasze sale są klimatyzowane, zaciemniane i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz system nagłośnieniowy. Obiekt zapewnia nieograniczony, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Do dyspozycji gości:
– trzy profesjonalne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem
– stacjonarny rzutnik i ekran
– flipchart
– mikrofon, nagłośnienie
– dostęp do bezprzewodowego Internetu
– duża klimatyzowana sala na 180 osób w układzie kinowym
– 130 miejsc noclegowych
– darmowy parking

odwiedź stronę Księżycowego Dworku

 

 

 

Giżycko leży w samym sercu Mazur, otoczone jest ...

W województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim, niemalże 6 ...

Podróżując krzyżackim szlakiem po Warmii i Mazurach, napotkacie ...

Błękitna Wstęga Jezior to szlak rowerowy, który zabierze ...

Cisza, spokój, malownicza tafla jeziora i przepiękny krajobraz ...

Warmia i Mazury to region, który kojarzy się ...

nocleg

atrakcje

https://veturo.pl/article/1900/mazury-atrakcje-ksiezycowy-dworek-ciekawe-miejsca-w-polsce/