google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Śladami JPII

Podążaj śladami wielkiego Polaka – Jana Pawła II. Kraków pełen jest wspomnień i miejsc związanych z Janem Pawłem II. Nasz mobilny przewodnik wskaże ci trasę pomiędzy najważniejszymi miejscami związanymi z papieżem Polakiem. Nasza aplikacja poprowadzi cię bez względu na to, czy masz w dłoni iPhone, czy telefon z systemem Android.

Aplikacja: Śladami JPIIŚladami Jana Pawła II

Tropto.com

Papież Jan Paweł II urodził się w Wadowicach, ale większość swego życia spędził w Krakowie, z którym związał się emocjonalnie i duchowo. Oba miasta to punkty trasy przewodnika, stworzonego specjalnie dla tych, którzy chcą udać się szlakiem wielkiego Polaka.
Trasa, którą proponujemy prowadzi od Wadowic, gdzie nasz wielki rodak dorastał i przyjmował pierwsze sakramenty aż do Krakowa, gdzie mieszkał, studiował i nauczał. Miasto położone u stóp Wawelu Jan Paweł II wyjątkowo ukochał i zawsze wracał do niego z ogromną radością. Spotykał się tutaj z milionami pielgrzymów i wiernych, prowadził nocne rozmowy z młodzieżą, stojąc w oknie Pałacu Biskupiego.
Podążając wytyczoną przez nas ścieżką dotrzecie do miejsc kultu, pełnych symboliki i wspomnień. Aby bez pośpiechu odwiedzić wszystkie wskazane przez nas lokalizacje, na zwiedzanie trzeba poświęcić około trzech dni. Trasa przeznaczona jest dla każdego, bez względu na wiek.

Dawne opactwo Cystersów w Krzeszowie, dolnośląska perła baroku, ...

Położone w sercu Kaszub Wejherowo jest jedną z ...

W województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim, niemalże 6 ...

Do świątyni w Wambierzycach prowadzą monumentalne, kamienne schody ...

Wybitnym dziełem gotyckiej architektury na Śląsku jest fara ...

Był to jeden z pierwszych w Polsce kościołów ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/192/aplikacja-mobilna-sladami-jana-pawla-2-sladami-jp2-veturo/