google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Manor House Spa – tu historia łączy się z luksusem i energią

Manor House

Kompleks pałacowo-parkowy Manor House Spa w Chlewiskach z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii.

Manor House Spa – tu historia łączy się z luksusem i energiąManor House

fot. mat. promocyjne

W stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia.

Manor House SPA to urokliwe miejsce dla duszy, ciała i umysłu. Można skorzystać z energetycznych i holistycznych zabiegów w Studiu Odnowy, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz zanurzyć w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania kuchni polskiej. Obiekt jest przyjazny dorosłym, weganom i alergikom.

Pałac Odrowążów w Chlewiskach to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce, która zapisała się złotymi zgłoskami w historii narodu. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w. jako jedyny Polak jest wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Kompleks otoczony jest zabytkowym parkiem z 300-letnim starodrzewem i pomnikami przyrody, Kamiennym Kręgiem Mocy czy Witalną Wioską® SPA. Jest to także silne miejsce mocy o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.

Od 16 marca 2014 roku hotel Manor House SPA jest "Enklawą dla dorosłych" czyli hotelem bez dzieci, w wielu krajach nazywanym „children free zone”. Mimo to hotel Manor House SPA nie zamyka się na dzieci całkowicie. Każdy rodzic, który chce przyjechać z dzieckiem w dowolnym wieku, może wybrać spośród kilku terminów dedykowanych rodzinom. Są to przede wszystkim rodzinne święta: pobyt Wielkanocny, pobyt Bożonarodzeniowy, długie weekendy: majowy, sierpniowy, Trzech Króli oraz ferie zimowe.

dowiedz się więcej o Manor House

Przyglądałeś się kiedyś porcelanowej filiżance? Ciekawa myśl: jak ...

Mazowiecki hotel Manor House SPA w X Edycji ...

Dotknij średniowiecznych rzemiosł Gór Świętokrzyskich. Poczuj magię średniowiecza ...

Pięknie odrestaurowany Pałac w Kielcach wydaje się być ...

Z jednej strony – Łysa Góra, miejsce owiane ...

Zamek w Kurozwękach co roku przyciąga turystów z ...

atrakcje

https://veturo.pl/article/1920/mazowsze-atrakcje-ciekawe-miejsca-manor-house-spa/