Zabiegi holistyczne w Manor

Terapie holistyczne w Manor House SPA

Holistyczne podejście do człowieka oznacza, że ciało jest traktowane jako pewien system, gdzie każda jego część jest połączona z inną. Terapie holistyczne traktują człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą sferę materii, umysłu i ducha. Zgłębienie holistycznych metod uzdrawiania zaowocowało stworzeniem pierwszej w Polsce unikatowej Holistycznej Akademii Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”.

„Aby w pełni zrozumieć czym charakteryzuje się holistyka, należy przyjrzeć się bliżej kim jest człowiek. Człowiek to energia zamknięta w materii. Człowiek jest istotą elektromagnetyczną. Jesteśmy zbiorem ładunków elektrycznych – każdy z nas jest złożony z atomów. Człowiek jest także istotą magnetyczną – wszystkie procesy biochemiczne są regulowane przez pole magnetyczne, które utrzymuje wysoki poziom energii w organizmie i swobodny jej przepływ w meridianach, tj. kanałach energetycznych, co jest podstawą utrzymania zdrowia” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA. Twórczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia” dodaje: „Bazując na tej wiedzy opracowaliśmy program naszej Akademii. Opieramy się na fakcie, że zdrowie każdego z nas zależy przede wszystkim od sprawności pojedynczych komórek, a wszystkimi skomplikowanymi procesami w komórce steruje energia elektromagnetyczna. Brak energii w komórkach powoduje najpierw zakłócenia ich funkcji, a następnie uszkodzenie. Skutkiem tego jest osłabienie narządów i układów. Organizm traci swoją równowagę, czuje się wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Naszym zadaniem jest odwrócenie tego procesu i z satysfakcją stwierdzam, że to się udaje”.

Naturalna alternatywa dla botoksu
Końcowym efektem działań w ramach Akademii jest ujędrnienie i przywrócenie blasku twarzy na długie miesiące. Rewelacyjne efekty całkowicie bezpiecznych i zdrowych metod stosowanych w ramach Akademii Holistycznej Manor House Spa sprawiają, że jest to doskonała, naturalna alternatywa dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Program Akademii obejmują:
Pierwsze w Polsce żywiczne kąpiele odmładzająco – regenerujące usprawniają cały układ kapilarny (naczynia włosowate krwioobiegu) przez co wpływają na poprawę przemiany materii, odżywianie narządów oraz wydalanie toksyn z organizmu. Regulują też ciśnienie, działają więc odmładzająco zewnętrznie i wewnętrznie. Niezwykle skuteczna wielowymiarowa terapia czaszkowo – krzyżowa, określana „oddechem życia”, uwalnia od gromadzonych przez całe życie i zapisywanych w komórkach wzorców chorób zarówno fizycznych, jak i psychicznych, doprowadza organizm do równowagi, harmonizuje ciało, emocje, umysł i duszę oraz uruchamia naturalne procesy samoleczenia. Masaż twarzy bańką próżniową ujędrnia skórę i zmniejsza zmarszczki dzięki temu, że pobudza odbudowę naczyń włosowatych krwioobiegu, czyli poprawia ukrwienie, a przez to dotlenienie i odżywianie komórek. Jest również formą drenażu limfatycznego oczyszczającego z toksyn. Dodatkowo stymuluje i rozluźnia napięte mięsnie, przywracając twarzy młodzieńcze kształty. Refleksologia twarzy i stóp to doskonałe metody łączące w sobie efekty terapeutyczne i kosmetyczne. Efektem zabiegu jest rozpoczęcie procesu samoregulacji organizmu wpływającego na zmniejszenie obrzęków, opuchlizn i zmarszczek. Refleksologia twarzy wyraźnie poprawia także koloryt, jędrność i napięcie skóry.

Uzdrawiającą moc mają zabiegi energetyczne z pogranicza fizyki kwantowej, falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie i przywracają sprawność fizjologiczną chorych komórek, co ma ogromy wpływ na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka. Rewolucja w liftingu twarzy i szyi to metoda profesora Nazarova wykorzystana w zabiegach biomechanicznej rytmicznej stymulacji mięśni, co prowadzi do wzmocnienia lub rozluźnienia mięśni, a przez to twarz staje się odmłodzona o kilka lub nawet o kilkanaście lat. Rewitalizujące techniki masażu mięśni twarzy, które prezentowane są na warsztatach w Alchemii Zdrowia widocznie cofają skutki działania czasu.

Naturalne metody stosowane w Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” składają się na kompleksową kurację odmładzającą i regenerującą organizm. Czas spędzony w Manor House SPA w Chlewiskach niesie prawdziwy relaks dzięki połączeniu spokoju i ciszy luksusowego kompleksu hotelowego, sielskiego położenia posiadłości w otoczeniu urzekającej przyrody i niezwykłego miejsca mocy o dobroczynnym działaniu energii drzew i ziemi z wyczuwalnym duchem dawnych, arystokratycznych tradycji. To doskonałe miejsce na spędzenie udanego urlopu, a odmładzające efekty „Alchemii Zdrowia” będą cieszyły cały rok.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(11) "Manor House" ["meta_title"]=> string(70) "Hotele w mazowieckim - Manor House SPA - zabiegi i terapie holistyczne" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(31) "Mazowsze - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(51.24474608077989756793613196350634098052978515625) ["lng"]=> float(20.76278686229539971463964320719242095947265625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words: Manor House

meta_title: Hotele w mazowieckim - Manor House SPA - zabiegi i terapie holistyczne

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Mazowsze - atrakcje turystyczne

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Hotele w mazowieckim - Manor House SPA - zabiegi i terapie holistyczne

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: