Aplikacja: Szlaki TPN

Jedziesz do Zakopanego? Zabierz ze sobą najlepszy mobilny przewodnik SZLAKI TPN po tatrzańskich szlakach wyposażony w funkcje zwiększające Twoje bezpieczeństwo!

Zespół serwisu TRAIL.PL we współpracy z pracownikami Tatrzańskiego Parku Narodowego stworzył dla turystów mobilną aplikacjęSzlaki TPN”, która pomoże lepiej poznać szlaki i ciekawe miejsca w Parku. Znajdziesz tu opisy i zdjęcia z tatrzańskich szlaków i ciekawych miejsc. Jeśli chcesz, możesz też pobrać mapę mobilną Tatr i ich okolicy, działającą bez stałego połączenia z internetem. Ponadto, aplikacja „Szlaki TPN” umożliwia nagrywanie i zapisanie śladów wycieczek, wraz ze zdjęciami i notatkami, które po zalogowaniu do TRAIL.PL możesz oglądać i edytować w przeglądarce internetowej.

Zwiedzaj Tatrzański Park Narodowy z aplikacją ”Szlaki TPN

Aplikacja ”TPN” zawiera opisy, zdjęcia i mapy wszystkich szlaków leżących na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki geolikalizacji możesz na bieżąco sprawdzać gdzie jesteś i czy podążasz właściwą trasą. Ponadto znajdziesz tu opisy i współrzędne wielu interesujących miejsc i ciekawostek. Aby nie narażać Cię na koszty związane z transferem danych w aplikacji możesz pobrać darmową mapę Tatr i Zakopanego, która pozwoli Ci na zwiedzanie bez dostępu do sieci komórkowej!

Zapisuj swoje wyprawy z aplikacją ”Szlaki TPN”

Aplikacja “Szlaki TPN” daje możliwość wygodnego dokumentowania swoich wypraw – nagrywając trasę wycieczki możesz zaznaczyć ciekawe miejsca, dodawać zdjęcia i komentarze, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi. Dostęp do statystyk podróży pozwoli Ci utrzymać odpowiednie tempo marszu, a także, w razie nagłej potrzeby błyskawicznie przesłać informacje o swoim położeniu za pomocą poczty elektronicznej lub SMS do dowolnej osoby spośród Twoich kontaktów.

Korzystając z aplikacji “Szlaki TPN” pomagasz Tatrzańskiemu Parkowi Narodowemu

Jeśli na trasie zauważysz coś niepokojącego, np. brak wystarczających oznakowań czy nieoczekiwane przeszkody na szlaku, w prosty sposób możesz zgłosić “alert”, który poinformuje pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego o danym problemie i ułatwi jego rozwiązanie.

Każda osoba, korzystająca z aplikacji “Szlaki TPN” może pomóc w badaniach ruchu turystycznego na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, anonimowo przesyłając informacje o swoim położeniu. Przesyłane informacje nie zawierają danych personalnych (nawet jeśli jesteśmy zalogowani), nie pozwalają na bezpośrednie śledzenie użytkownika aplikacji, a także nie obciążają baterii urządzenia czy przesyłu danych komórkowych.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(108) "Aplikacja mobilna - Szlaki TPN - atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca, Tatrzański Park Narodowy, VETURO.pl" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "Trail.pl" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(13) "20.0830078125" ["lng"]=> string(15) "49.315430223942" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Aplikacja mobilna - Szlaki TPN - atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca, Tatrzański Park Narodowy, VETURO.pl

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: Trail.pl

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Aplikacja mobilna - Szlaki TPN - atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca, Tatrzański Park Narodowy, VETURO.pl

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Trail.pl

meta_desc: