google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Szlaki TPN

Jedziesz do Zakopanego? Zabierz ze sobą najlepszy mobilny przewodnik SZLAKI TPN po tatrzańskich szlakach wyposażony w funkcje zwiększające Twoje bezpieczeństwo!

Aplikacja: Szlaki TPNSzlaki TPN

Trail.pl

Zespół serwisu TRAIL.PL we współpracy z pracownikami Tatrzańskiego Parku Narodowego stworzył dla turystów mobilną aplikacjęSzlaki TPN”, która pomoże lepiej poznać szlaki i ciekawe miejsca w Parku. Znajdziesz tu opisy i zdjęcia z tatrzańskich szlaków i ciekawych miejsc. Jeśli chcesz, możesz też pobrać mapę mobilną Tatr i ich okolicy, działającą bez stałego połączenia z internetem. Ponadto, aplikacja "Szlaki TPN" umożliwia nagrywanie i zapisanie śladów wycieczek, wraz ze zdjęciami i notatkami, które po zalogowaniu do TRAIL.PL możesz oglądać i edytować w przeglądarce internetowej.

Zwiedzaj Tatrzański Park Narodowy z aplikacją ”Szlaki TPN

Aplikacja ”TPN” zawiera opisy, zdjęcia i mapy wszystkich szlaków leżących na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki geolikalizacji możesz na bieżąco sprawdzać gdzie jesteś i czy podążasz właściwą trasą. Ponadto znajdziesz tu opisy i współrzędne wielu interesujących miejsc i ciekawostek. Aby nie narażać Cię na koszty związane z transferem danych w aplikacji możesz pobrać darmową mapę Tatr i Zakopanego, która pozwoli Ci na zwiedzanie bez dostępu do sieci komórkowej!

Zapisuj swoje wyprawy z aplikacją ”Szlaki TPN”

Aplikacja “Szlaki TPN” daje możliwość wygodnego dokumentowania swoich wypraw - nagrywając trasę wycieczki możesz zaznaczyć ciekawe miejsca, dodawać zdjęcia i komentarze, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi. Dostęp do statystyk podróży pozwoli Ci utrzymać odpowiednie tempo marszu, a także, w razie nagłej potrzeby błyskawicznie przesłać informacje o swoim położeniu za pomocą poczty elektronicznej lub SMS do dowolnej osoby spośród Twoich kontaktów.

Korzystając z aplikacji “Szlaki TPN” pomagasz Tatrzańskiemu Parkowi Narodowemu

Jeśli na trasie zauważysz coś niepokojącego, np. brak wystarczających oznakowań czy nieoczekiwane przeszkody na szlaku, w prosty sposób możesz zgłosić “alert”, który poinformuje pracowników Tatrzańskiego Parku Narodowego o danym problemie i ułatwi jego rozwiązanie.

Każda osoba, korzystająca z aplikacji “Szlaki TPN” może pomóc w badaniach ruchu turystycznego na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, anonimowo przesyłając informacje o swoim położeniu. Przesyłane informacje nie zawierają danych personalnych (nawet jeśli jesteśmy zalogowani), nie pozwalają na bezpośrednie śledzenie użytkownika aplikacji, a także nie obciążają baterii urządzenia czy przesyłu danych komórkowych.

Dla wszystkich wyruszających na szlaki lądowe i wodne ...

Miłośnicy historii i nowych technologii w nietypowy sposób ...

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zwiedzać Roztocze Środkowe korzystając ...

W Ludwikowicach Kłodzkich działa punkt informacji turystycznej. Do ...

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami ...

Sprawdź jak trafić do najlepszych lokali pod Wawelem. ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/195/aplikacja-mobilna-szlaki-tpn-tatrzanski-park-narodowy-przewodnik/