google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Szlak Rzemiosła

Małopolska atrakcje

Aplikacja Szlaku Rzemiosła pozwala przenieść się w magiczny świat małopolskiego rękodzieła ludowego. Dzięki niej można poznać twórców, dla których rzemiosło to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Program przygotowano z myślą o turystach, chcących na mapie Małopolski odnaleźć zapomniane już zawody i odkryć je na nowo.

Aplikacja: Szlak RzemiosłaSzlak Rzemiosła

Fundacja NADwyraz

Mobilny przewodnik pozwala znaleźć w pobliżu miejsca, w którym obecnie przebywasz, twórców rękodzieła ludowego. To baza ludzi aktywnych, którzy reprezentują ponad 20 rzemiosł i chętnie pokażą turystom swój warsztat oraz poprowadzą warsztaty. Aplikacja zawiera dane kontaktowe do rzemieślników oraz opis ich działalności. Znajdują się w niej także najnowsze wydarzenia na Szlaku Rzemiosła (warsztaty, festiwale, targi), galerie zdjęć, oferty wycieczek, opisy rzemiosł i interaktywna mapa. Turyści korzystający z programu mogą wytyczać trasy do wybranych miejsc przy użyciu geolokalizacji. Przewodnik ma na celu urozmaicenie wycieczek po Małopolsce. Dzięki niemu można umówić się na spotkanie z koronczarką, kowalem, garncarzem czy łyżkarzem i posłuchać ich niezwykłych historii. To także okazja do tego, by zrobić samemu coś ,,z duszą”.
 Więcej o Szlaku na: www.SzlakRzemiosla.pl

Aplikację Szlaku Rzemiosła można pobrać ze strony www.SzlakRzemiosla.pl, ze sklepu Play oraz Apple Store. Przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Google Android oraz Apple iOS.


Realizacja: Fundacja NADwyraz
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego, w ramach konkursu ofert z turystyki pn. "Małopolska Gościnna".

 

Gdy wybierasz się na wypoczynek, musisz zadbać nie ...

Auschwitz - czyli jedno z najważniejszych miejsc w ...

Wylatujesz na urlop i zamierzasz zostawić auto na ...

Najstarsza kopalnia soli w Polsce zaprasza do przeżycia ...

Zobaczyć Biskupin, Monte Cassino, Bitwę pod Grunwaldem i ...

Najważniejsza w Krakowie trasa turystyczna zaczyna się na ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

zakupy

https://veturo.pl/article/196/aplikacja-mobilna-szlak-rzemiosla-malopolska-ciekawe-miejsca/