google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Wielka Pętla Wielkopolski

Aplikacja mobilna "Wielka Pętla Wielkopolski" to mobilny przewodnik turystyczny po wielkopolskim wodnym szlaku turystycznym, promujący walory przyrodnicze tego regionu oraz walory kulturowe położonych w pobliżu szlaku wodnego miast i miasteczek.

Aplikacja wyposażona jest w planer podróży, który pozwala użytkownikom na samodzielne tworzenie wycieczek po Wielkopolsce w oparciu o zasoby aplikacji. Użytkownicy mogą zapisać swoje własne wycieczki, korzystać z propozycji redakcji, a także wykorzystać rekomendacje innych użytkowników (dzięki modułowi społecznościowemu).
W opisie każdej wycieczki znajdują się najbardziej przydatne dla turystów informacje: długość wycieczki, średni dzienny koszt oraz średni czas przeznaczony na zwiedzanie każdego dnia. Po przejściu do opisu konkretnych atrakcji w ramach wycieczki, oprócz najciekawszych informacji o danym miejscu, turyście prezentowane są aktualne informacje na temat warunków pogodowych w danym miejscu.
Aplikacja "Wielka Pętla Wielkopolski" to także doskonałe źródło informacji na temat aktualnych wydarzeń turystycznych i kulturalnych odbywających się na terenie Wielkopolski.
Dzięki zapisywaniu treści (opisów i map) w pamięci telefonu, aplikację można w każdym momencie przełączyć w tryb offline i korzystać z niej bez połączenia z Internetem.

W mieście przepysznych rogali kryją się miejsca, które ...

Piwo, napój chyba najmocniej osadzony w europejskiej historii ...

Jest z metalu. Waży ponad 200 ton i ...

Stary Rynek ma regularny kształt kwadratu o boku ...

Nie ma początku, ani końca. I niełatwo go ...

Jak powstaje piwo? Słód, chmiel, drożdże, krystalicznie czysta ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/199/wielka_petla_wielkopolski/