google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Cascader Park w Kobylnicy

Poznań i okolice atrakcje turystyczne

Miłośnicy mocnych wrażeń, osoby poszukujące ciekawej rozrywki, czy rodziny chcące aktywnie spędzić dzień. Dla wszystkich idealnym miejscem na ciekawe spędzenie dni jest Cascader Park w Kobylnicy.

Cascader Park w KobylnicyCascader Park

fot. mat. prasowe

Cascader Park jest największym parkiem linowym w Wielkopolsce – znajduje się w niewielkiej miejscowości Kobylnica pod Poznaniem. Park powstał w 2008 roku i od tego czasu stale się rozwija. Obecnie zajmuje powierzchnię około 2 ha. Na odwiedzających czekają cztery trasy linowe złożone z przeszkód o zróżnicowanej trudności:

Ponadto przygotowane są dwa stanowiska do zjazdów tyrolskich – różnią się nie tylko długością i wysokością, ale przede wszystkim rozwijanymi prędkościami. Dysponujemy również polem piknikowym z miejscem na ognisko, na którym organizujemy imprezy firmowe, pikniki, czy imprezy urodzinowe. Na terenie CP znajduje się też parking na około 50 samochodów.Dla tych, którzy nie boją się ciemności, regularnie organizowane są Nocne Przejścia, czyli specjalne kilkugodzinne imprezy w Cascader Parku, podczas których uczestnicy bez ograniczeń mogą korzystać z atrakcji parku, a także Posilić się przy ognisku.Cascader Park to idealne miejsce rozrywki dla całej rodziny. Zabawa na wysokości hartuje nasze ciało i ducha, ćwiczymy w ten sposób równowagę, siłę i wytrzymałość oraz nabieramy pewności siebie. A to wszystko po okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów, którzy czuwają nad uczestnikami zabawy.

 

W mieście przepysznych rogali kryją się miejsca, które ...

Piwo, napój chyba najmocniej osadzony w europejskiej historii ...

Jest z metalu. Waży ponad 200 ton i ...

Stary Rynek ma regularny kształt kwadratu o boku ...

Nie ma początku, ani końca. I niełatwo go ...

Jak powstaje piwo? Słód, chmiel, drożdże, krystalicznie czysta ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/2085/wielkopolska-atrakcje-poznan-i-okolice-cascader-park/