google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Odwiedź Amsterdam i Paryż

Lecąc liniami Air France i KLM można teraz w ramach pilotażowej oferty dla podróżnych z Polski w cenie przelotu zatrzymać się w Paryżu lub Amsterdamie na dowolną liczbę dni. 

Odwiedź Amsterdam i Paryż Amsterdam

fot. mat. prasowe

Z przerwy w podróży (ang. stopover) mogą skorzystać osoby lecące w klasie ekonomicznej w przypadku dowolnego przelotu międzykontynentalnego liniami Air France i KLM, a także pasażerowie KLM podróżujący po Europie. Planując wypoczynek, warto urozmaicić sobie wypoczynek zatrzymując się w słynnych europejskich miastach. Więcej informacji na stronach www obu przewoźników.

Przystanek, bez dodatkowych opłat
Teraz pasażerom z Warszawy, jak i Krakowa podróżującym z Polski liniami Air France lub KLM przysługują 2 bezpłatne przerwy w Amsterdamie lub/i w Paryżu. Jak zarezerwować przelot z przerwą w podróży? Wystarczy na stronie www.klm.pl wybrać wylot z Warszawy lub Krakowa do Amsterdamu, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”. Następnie można zaplanować każdy odcinek podróży osobno np. Warszawa-Amsterdam; Amsterdam-Kuala Lumpur; Kuala Lumpur-Amsterdam i Amsterdam-Warszawa. Na koniec należy wybrać jedno z zaproponowanych połączeń wraz z ceną. Podobna procedura dotyczy biletów rezerwowanych jako „podróż złożona” poprzez stronę www.airfrance.pl.

Korzystając z nowej oferty należy pamiętać, aby długość przerwy w podroży nie była dłuższa niż ważność biletu, a bagaż należy odebrać w miejscu przerwy w podróży – w Paryżu lub Amsterdamie (nie może on bowiem zostać nadany do finalnego celu podróży). Wyjątkiem są kierunki azjatyckie, które podlegają specjalnym wymogom przerwy w podróży. Ponadto bezpłatna przerwa w podróży możliwa jest w zależności od dostępności miejsc w wymaganej klasie rezerwacyjnej i podlega dodatkowemu podatkowi lotniskowemu i szczegółowym warunkom w zależności od trasy, dlatego należy je sprawdzić na stronach linii lub  dzwoniąc na infolinię.

Dlaczego Amsterdam i Paryż?
Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić te dwa wyjątkowe miasta. Światowej sławy muzea i wystawy, setki różnorodnych festiwali, a także unikalna atmosfera klubów, kawiarni i barów to tylko niektóre z nich. Amsterdam oferuje także niepowtarzalne wycieczki kanałami wodnymi lub licznymi szlakami rowerowymi. Więcej inspiracji znaleźć można na stronie Iamsterdam (http://www.iamsterdam.com/en/visiting), gdzie dostępne są również ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu w stolicy Holandii. Na Iamsterdam można kupić także kartę miejską, wynająć hotel i ułoży plan pobytu od A do Z.

Bez względu na porę roku Paryż − miasto miłości, zabytków, iluminacji i mody nie przestaje oczarowywać! Można ciekawie zaplanować dzień, poznając wielowiekową historię stolicy Francji i tajemnice tego miasta, zwiedzając zarówno słynne muzea, takie jak Luwr czy Centrum Pompidou, jak i Ogrody Luksemburskie czy pobliski Wersal. A do tego romantyczny spacer wąskimi uliczkami dzielnicy Marais, by poczuć atmosferę średniowiecznego Paryża. Luwr jest jednym z największych muzeów na świecie. Aby zobaczyć całą kolekcję (około 35 tysięcy obiektów) trzeba zarezerwować co najmniej tydzień. Jednak większość turystów przyjeżdża tu głównie dla trzech słynnych dam: Mona Lisy, Wenus z Milo i Nike z Samotraki. I chociaż bogata kolekcja dzieł wielkich mistrzów jest największym atutem muzeum, wielu zwiedzających odwiedza Luwr, aby zobaczyć również unikatowe połączenie nowoczesnej i klasycznej architektury w postaci szklanej piramidy na głównym dziedzińcu. Więcej inspiracji znaleźć można m.in. na stronach http://www.paryz.pl/, http://en.parisinfo.com lub wielu innych portalach z ciekawymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu w Paryżu i okolicach.

Więcej informacji na temat podróży złożonej dostępnych jest na stronie Air France i KLM.

Najbardziej charakterystycznym miejscem w Nicei jest imponujący, pojawiający ...

Najciekawszym miastem Burgundii jest jej stolica, czyli miasto ...

Burgundia potrafi oczarować każdego dzięki wspaniałej architekturze, światowej ...

Trasa La Loire à Vélo została przygotowana tak, ...

Bazylika Sacré-Coeur to kościół na szczycie wzgórza Montmartre ...

https://veturo.pl/article/2108/paryz-amsterdam-podroz-zlozona-oferta-airfrance-klm/