Odwiedź Amsterdam i Paryż

Lecąc liniami Air France i KLM można teraz w ramach pilotażowej oferty dla podróżnych z Polski w cenie przelotu zatrzymać się w Paryżu lub Amsterdamie na dowolną liczbę dni. 

Z przerwy w podróży (ang. stopover) mogą skorzystać osoby lecące w klasie ekonomicznej w przypadku dowolnego przelotu międzykontynentalnego liniami Air France i KLM, a także pasażerowie KLM podróżujący po Europie. Planując wypoczynek, warto urozmaicić sobie wypoczynek zatrzymując się w słynnych europejskich miastach. Więcej informacji na stronach www obu przewoźników.

Przystanek, bez dodatkowych opłat
Teraz pasażerom z Warszawy, jak i Krakowa podróżującym z Polski liniami Air France lub KLM przysługują 2 bezpłatne przerwy w Amsterdamie lub/i w Paryżu. Jak zarezerwować przelot z przerwą w podróży? Wystarczy na stronie www.klm.pl wybrać wylot z Warszawy lub Krakowa do Amsterdamu, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”. Następnie można zaplanować każdy odcinek podróży osobno np. Warszawa-Amsterdam; Amsterdam-Kuala Lumpur; Kuala Lumpur-Amsterdam i Amsterdam-Warszawa. Na koniec należy wybrać jedno z zaproponowanych połączeń wraz z ceną. Podobna procedura dotyczy biletów rezerwowanych jako „podróż złożona” poprzez stronę www.airfrance.pl.

Korzystając z nowej oferty należy pamiętać, aby długość przerwy w podroży nie była dłuższa niż ważność biletu, a bagaż należy odebrać w miejscu przerwy w podróży – w Paryżu lub Amsterdamie (nie może on bowiem zostać nadany do finalnego celu podróży). Wyjątkiem są kierunki azjatyckie, które podlegają specjalnym wymogom przerwy w podróży. Ponadto bezpłatna przerwa w podróży możliwa jest w zależności od dostępności miejsc w wymaganej klasie rezerwacyjnej i podlega dodatkowemu podatkowi lotniskowemu i szczegółowym warunkom w zależności od trasy, dlatego należy je sprawdzić na stronach linii lub  dzwoniąc na infolinię.

Dlaczego Amsterdam i Paryż?
Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić te dwa wyjątkowe miasta. Światowej sławy muzea i wystawy, setki różnorodnych festiwali, a także unikalna atmosfera klubów, kawiarni i barów to tylko niektóre z nich. Amsterdam oferuje także niepowtarzalne wycieczki kanałami wodnymi lub licznymi szlakami rowerowymi. Więcej inspiracji znaleźć można na stronie Iamsterdam (http://www.iamsterdam.com/en/visiting), gdzie dostępne są również ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu w stolicy Holandii. Na Iamsterdam można kupić także kartę miejską, wynająć hotel i ułoży plan pobytu od A do Z.

Bez względu na porę roku Paryż − miasto miłości, zabytków, iluminacji i mody nie przestaje oczarowywać! Można ciekawie zaplanować dzień, poznając wielowiekową historię stolicy Francji i tajemnice tego miasta, zwiedzając zarówno słynne muzea, takie jak Luwr czy Centrum Pompidou, jak i Ogrody Luksemburskie czy pobliski Wersal. A do tego romantyczny spacer wąskimi uliczkami dzielnicy Marais, by poczuć atmosferę średniowiecznego Paryża. Luwr jest jednym z największych muzeów na świecie. Aby zobaczyć całą kolekcję (około 35 tysięcy obiektów) trzeba zarezerwować co najmniej tydzień. Jednak większość turystów przyjeżdża tu głównie dla trzech słynnych dam: Mona Lisy, Wenus z Milo i Nike z Samotraki. I chociaż bogata kolekcja dzieł wielkich mistrzów jest największym atutem muzeum, wielu zwiedzających odwiedza Luwr, aby zobaczyć również unikatowe połączenie nowoczesnej i klasycznej architektury w postaci szklanej piramidy na głównym dziedzińcu. Więcej inspiracji znaleźć można m.in. na stronach http://www.paryz.pl/, http://en.parisinfo.com lub wielu innych portalach z ciekawymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu w Paryżu i okolicach.

Więcej informacji na temat podróży złożonej dostępnych jest na stronie Air France i KLM.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(27) "Odwiedź Amsterdam i Paryż" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-18.8964843723693" ["lng"]=> string(17) "-3.76779142917378" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "FRA" }

key_words:

meta_title: Odwiedź Amsterdam i Paryż

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Odwiedź Amsterdam i Paryż

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: