google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Leśna Karczma/Park Linowy w Nowym Dworze Wejherowskim

Wśród 13 ha zieleni w Nowym Dworze Wejherowskim (15 km Od Hotelu Faltom) obok drewnianej Leśnej Karczmy i malowniczego stawu znajduje się również Park Linowy.

Leśna Karczma/Park Linowy w Nowym Dworze WejherowskimLeśna Karczma/Park Linowy w Nowym Dworze Wejherowskim

fot. mat. prasowe

Park Linowy o długości 370 metrów z 29-cioma przeszkodami, wyposażony w kompleksowy sprzęt asekuracyjny z fachową obsługą. Park tworzą trzy trasy o różnych stopniach trudności. Na chętnych do pokonania Trasy Niebieskiej czekają między innymi: ścianka wspinaczkowa, tyrolka, kładka, przejście między workami bokserskimi, przejście po: siatce, po huśtających się linach, po wiszących pionowo palach i równoważniach.

Miłośnikom ekstremalnych wrażeń polecamy Trasę Czerwoną. Są to między innymi: wejście po wiszącej drabince linowej, belki zawieszone swobodnie na dwóch linach w poprzek trasy, kładka z obrotowych belek ułożonych wzdłuż trasy, złośliwe pętle, trawers po firankach, strzemiona, skoki z huśtającej się drabinki na drabinkę, "nauka szpagatu" na złośliwych belkach, zjazd na trapezie, platformy, równoważnie, tyrolka.

Trasa Tyrolkowa składa się z czterech przeszkód. Może z niej korzystać każdy gdyż nie wymaga dużego wysiłku fizycznego. Leśna Karczma Faltom to także całoroczny obiekt bankietowy o powierzchni ok. 600 m² na 250 osób z dwoma zewnętrznymi tarasami. Idealne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych i integracyjnych.

W sąsiedztwie znajduje się także:
• kameralny domek z salonem kominkowym i tarasem do 50 osób oraz 4 pokoje z łazienkami dla 10 osób,
• ogród grillowy z altanami idealny na pikniki,
• atrakcje dodatkowe: obficie zarybiony staw do wędkowania, rower wodny, tenis stołowy, mały zwierzyniec, urządzony duży plac zabaw dla dzieci, trampolina, boisko do unihokeja na trawie, siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i badminton i wiele innych.

dowiedz się więcej o Leśnej Karczmie i parku linowym

 Wysoki poziom zaangażowania w odpowiednie zaplanowanie urlopu jest ...

Rower jako środek transportu jest chętnie wybierany nie ...

Planując wakacyjne wyjazdy wiele osób wybiera na urlop ...

Każdego roku do Trójmiasta, w skład którego wchodzą ...

Przedstawiamy sześć miejsc w Sopocie, w których zjecie ...

Są takie miejsca w Sopocie, które musicie zobaczyć. ...

gastronomia

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/2168/atrakcje-na-kaszubach-agroturystyka-lesna-karczma-park-linowy/