KLM z Łodzi

Na podstawie umowy handlowej połączenia oferowane przez Adria Airways z Łodzi do Amsterdamu kalkulują się z taryfami KLM. W praktyce oznacza to, że pasażer może kupić w dowolnym biurze podróży bilet według stawek holenderskiej linii na całą trasę z Łodzi np. do Nowego Jorku czy innego miejsca, do którego lata KLM.

Podróżni wylatujący z Łodzi (przez Amsterdam) mają obecnie do dyspozycji ponad 130 kierunków na całym świecie oferowanych przez KLM, jak również loty w siatce połączeń Air France i Delta Airways. Oprócz popularnych metropolii w Europie (m.in. Lizbona, Bordeaux czy Naples) do wyboru jest wiele unikatowych tras międzykontynentalnych, jak np. Wyspy Karaibskie (Curacao, Aruba czy Bonaire), Kanton, Santiago de Chile, Rio de Janeiro, Nairobi, Panama, Kilimandżaro, Hangzhou czy wyspa Bali. Tylko w tym roku, KLM rozszerzył swoją siatkę połączeń o Kraków, Montpellier, Belfast, Bogotę, Cali i Edmonton. 

Podróż na jednym bilecie
Dzięki umowie KLM z Adria Airways możliwa jest teraz podróż np. Łódź-Amsterdam-Mexico City na jednym bilecie KLM, który podróżny może kupić w biurze podróży na terenie całego kraju. Podróż wystawiana na jednym bilecie gwarantuje, że pasażer może liczyć na pomoc ze strony holenderskiej linii na całej trasie. Oznacza to opiekę nad pasażerem na każdym etapie podróży i gwarancję kontynuacji lotu, nawet w przypadku utraty dalszego połączenia, jeśli wcześniejszy samolot się opóźni. Kupowanie kilku niepowiązanych biletów u różnych przewoźników jest dużym ryzykiem, ponieważ w takiej sytuacji, żadna linia nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia lotów innej linii.

Przesiadka w Amsterdamie
Wszystkie przesiadki KLM odbywają się w Amsterdamie. Jako port tranzytowy Schiphol Airport jest bardzo dobrze oznaczony, a wszystkie hale mają funkcjonalny i przejrzysty rozkład. W bardzo przemyślany sposób zorganizowano m.in. przestrzeń dla osób podróżujących w celach biznesowych. Miejsce do organizacji konferencji prasowych, jak i Centrum VIP. Również budynki zlokalizowane na zewnątrz zostały tak zaprojektowane, aby tworzyć spójną całość, a koncepcja „jednego terminala” doskonale się sprawdza od wielu lat, mimo gigantycznych rozmiarów i skali ruchu pasażerskiego. Poruszanie po tak dużym obiekcie ułatwia nawigacja dostępna na smartfony. Osobom przesiadającym się na kolejny lot pokazuje ona nie tylko drogę do właściwego gate’u, lecz także czas potrzebny na pokonanie całej trasy.

Podróżni oczekujący na kolejny lot na lotnisku bazowym KLM  Schiphol-Amsterdam mogą odpocząć w licznych, bardzo wygodnych strefach. Do ich dyspozycji oddano komfortowe strefy urody (np. Rituals Shop & Spa w hali 1 i XpresSpa w hali nr 2 na 1 piętrze), jak i  umożliwiono im skorzystanie z bezpłatnych pryszniców. Pasażerowie mogą tu także poobcować ze sztuką w prawdziwym muzeum, serfować w sieci bez żadnych opłat czy ekologicznie naładować komórkę pedałując na rowerze, jak i dokonać zakupów w Schiphol Plaza czy zagrać w kasynie. Do tego należy wspomnieć o bogatej ofercie gastronomicznej, m.in. obejmującej kuchnię japońską czy posiłki przygotowane na bazie produktów ekologicznych.

Online przez całą dobę
KLM odpowiada na zapytania klientów w systemie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem popularnych serwisów społecznościowych, takich jak: Twitter, globalny fanpage KLM i LinkedIn. Fani mogą również komunikować się z linią KLM w języku polskim za pośrednictwem lokalnego fanpage’a KLM Polska, co wyróżnia linię spośród konkurencji. Lokalny profil KLM na Facebooku pozwala nie tylko zapoznać się z ofertą, nowościami i promocjami, lecz także daje szansę na dołączenie do grona szczęśliwców, którzy w licznych konkursach wygrali swoją podróż marzeń! 

Więcej informacji oraz aktualne oferty promocyjne znaleźć można na stronie www.klm.pl oraz pod numerem telefonu +48 (0) 22 51 23 947. Przy zakupie biletu lotniczego na stronie KLM opłaty transakcyjne wynoszą 0 PLN.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(86) "Loty z Łodzi w partnerstwie z liniami Adria Airways można rezerwować na stronie KLM" ["meta_desc"]=> string(181) "Dzięki umowie handlowej pomiędzy KLM i Adria Airways mieszkańcy Łodzi i okolic uzyskali dostęp do potężnej siatki połączeń holenderskiego przewoźnika na całym świecie. " ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(16) "19.4622802707332" ["lng"]=> string(16) "51.8048785645478" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Loty z Łodzi w partnerstwie z liniami Adria Airways można rezerwować na stronie KLM

meta_keys:

meta_desc: Dzięki umowie handlowej pomiędzy KLM i Adria Airways mieszkańcy Łodzi i okolic uzyskali dostęp do potężnej siatki połączeń holenderskiego przewoźnika na całym świecie.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Loty z Łodzi w partnerstwie z liniami Adria Airways można rezerwować na stronie KLM

meta_keys:

meta_desc: Dzięki umowie handlowej pomiędzy KLM i Adria Airways mieszkańcy Łodzi i okolic uzyskali dostęp do potężnej siatki połączeń holenderskiego przewoźnika na całym świecie.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Dzięki umowie handlowej pomiędzy KLM i Adria Airways mieszkańcy Łodzi i okolic uzyskali dostęp do potężnej siatki połączeń holenderskiego przewoźnika na całym świecie.