Nowe atrakcje w Parku Wodnym w Krakowie

Park Wodny w Krakowie od 15 lat jest z dumą wpisany w poczet czołowych atrakcji sportowo-rozrywkowych Małopolski. W tym czasie odwiedziło go niemal ponad 10 milionów osób, a stałych klientów z Krakowa i okolic, regularnie zażywających tu relaksu, ciągle przybywa!

Obiekt jest nieustannie modernizowany, a w ostatnim czasie przechodzi gruntowny remont, gdyż wymienione zostają wszystkie zjeżdżalnie zewnętrzne!  Do użytku Klientów zostały oddane dwie całkiem nowe zjeżdżalnie:

KONGO (zjeżdżalnia pontonowa) Zjeżdżalnia pontonowa o nazwie Kongo. Powiązana tematycznie z klimatem dżungli. Rura o długości ok. 165 metrów, w kolorze zielonym i żółtym. Wewnątrz efekty dźwiękowe: imitowane odgłosy egzotycznych ptaków i zwierząt. Zjazd rurą zapewnia wrażenie pontonowego spływu rzeką w dżungli. Do użytku oddane będą pontony 1- i 2-osobowe. Dostępna w wieku od 10 lat; od 6 lat możliwość zjazdu z pełnoletnim opiekunem w pontonie dwuosobowym. 

NITRO Zjeżdżalnia Nitro bez łączeń, cała w kolorze czerwonym z czarnymi obręczami. Ekstremalna prędkość zjazdu. Wyposażona dodatkowo w efekty wizualne imitujące pas startowy. Długość rury wynosi 106 m. Dostępna w wieku: od 14 lat.

TWISTER to kręta zjeżdżalnia o długości 132 metrów naszpikowana efektami multimedialnymi.  Wyposażona m.in. w efekt Big-Flash powodujący  uczucie chwilowej dezorientacji w przestrzeni czy efekt Gwiezdne Niebo imitujący rozbłyskujące gwiazdami niebo. Przed startem możliwy jest wybór programu dźwiękowego zjazdu m.in. burzy z piorunami czy tunelu strachów co dostarcza niepowtarzalnych emocji.  Zjeżdżalnia dostępna od 10 roku życia o średnim poziomie trudności.  

SPEED FIRE to zjeżdżalnia o długości 155 m dla fanów zarówno efektów multimedialnych, jak również  emocji związanych z dużą prędkością zjazdu.  Cechą wyróżniającą  atrakcję  jest zwężenie, a  zarazem  przejście z części multimedialnej do strefy o zwiększonej prędkości zjazdu, co sygnalizowane jest również odgłosami wprost z toru wyścigowego. Zjeżdżalnia dostępna od 12 roku życia o  wysokim poziomie trudności.

www.ParkWodny.pl

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(81) "Park wodny w Krakowie - nowe atrakcje w Parku, zjeżdżalnie, Kraków - veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(82) "Park Wodny w Krakowie uruchomił nowe atrakcje - dowiedz się więcej na veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(34) "Małopolska - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(50.080426130353998814825899899005889892578125) ["lng"]=> float(19.968080517847798915909152128733694553375244140625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Park wodny w Krakowie - nowe atrakcje w Parku, zjeżdżalnie, Kraków - veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Park Wodny w Krakowie uruchomił nowe atrakcje - dowiedz się więcej na veturo.pl

watermark:

interesting_places: Małopolska - atrakcje turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Park wodny w Krakowie - nowe atrakcje w Parku, zjeżdżalnie, Kraków - veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Park Wodny w Krakowie uruchomił nowe atrakcje - dowiedz się więcej na veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Park Wodny w Krakowie uruchomił nowe atrakcje - dowiedz się więcej na veturo.pl