Podróż marzeń Mileny i Marcina w rękach internautów!

Film z udziałem zwycięzców konkursu „Love Miles” jest już dostępny na YouTube. Od liczby wyświetleń zależy teraz, gdzie spędzą oni swój wymarzony miesiąc miodowy!

Obraz, w którym wystąpili Milena i Marcin powstał na profesjonalnym planie filmowym z udziałem reżysera i dźwiękowca, a każda scena kończyła się charakterystycznym okrzykiem „cięcie”. Gra aktorska była dla nich całkowicie nowym doświadczeniem, lecz oboje zgodnie przyznają, że „świetnie się przy tym bawili!”.

Teraz w zależności od przyznanych im Mil będą mogli wybrać dowolny przelot spośród potężnej siatki połączeń wszystkich linii, które uczestniczą w programie Flying Blue, tak więc 212 miast w ofercie Air France i KLM, a także loty Delta, Aeromexico, Malaysia Airlines i wiele innych. Ale to nie wszystko! Mile można wymienić nie tylko na przeloty. Do wyboru jest m.in. weekend w spa, kolacja dla dwojga, lekcje golfa, lot widokowy zabytkowym samolotem, wynajem auta, nowy zegarek i tysiące innych opcji.
 
– Milka bardzo chciałaby zobaczyć Paryż, który jest romantycznym miastem, idealnym na wyjazd we dwoje. Kanada i Wodospad Niagara jest jej marzeniem z dzieciństwa, a dzięki konkursowi możemy je teraz razem spełnić. Z kolei moim wielkim marzeniem są Karaiby, czyli egzotyka, słońce, przepiękne morze, salsa i wypoczynek na piaszczystych plażach. – mówi Marcin, zwycięzca konkursu „Love Miles”.

– Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszego filmu, dla Ciebie to tylko minuta, a dla nas szansa na spełnienie marzeń. Poproś też swoich znajomych, bo każde wyświetlenie to kolejne 10 Mil naszej podróży. I koniecznie obejrzyjcie filmik do końca, gdyż tylko takie wyświetlenia się liczą! – dodaje Marcin.

Wymieniaj Mile na przeloty i dodatkowe wygody
Ten nietypowy konkurs ma na celu zaprezentowanie możliwości programu lojalnościowego Flying Blue. Zebrane Mile podróżni mogą wymienia
 na przeloty, ale też na upgrade do Klasy Biznes, wstęp do saloników biznesowych na lotniskach, dodatkowe posiłki tematyczne podczas lotów, wynajem hotelu lub samochodu, czy różnorodne produkty i usługi ze sklepu Flying Blue Store. Wymiana Mil odbywa się zgodnie z zasadami i punktacją programu Flying Blue.

W czasie swojej wymarzonej podróży poślubnej Milena i Marcin będą mieli do wykonania ostatnie zadanie. Za pomocą kamery GoPro sfilmują korzystanie z usług programu Flying Blue: priorytetową odprawę, pierwszeństwo przy wejściu na pokład i komfortową poczekalnię na lotnisku. Oprócz tego, będą mogli sfilmować każdą chwilę swojego niezapomnianego miesiąca miodowego i podzielić się ze wszystkimi swoim szczęściem, a kamerę na koniec otrzymają w prezencie!

Partnerami projektu są popularny blog ZróbSWÓJślub oraz Wydawca Magazynu Moda-Ślub.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(57) "Podróż marzeń Mileny i Marcina w rękach internautów!" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-18.1933593724674" ["lng"]=> string(17) "0.360347041097055" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Podróż marzeń Mileny i Marcina w rękach internautów!

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Podróż marzeń Mileny i Marcina w rękach internautów!

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: