Hotel Mikołajki

Hotel Mikołajki – kwintesencja luksusu na wyspie

Ci, którzy poszukują najwyższych standardów, wybierający Hotel Mikołajki mogą zatrzymać się w jednym z 24 najbardziej ekskluzywnych i luksusowych apartamentów na Mazurach. Mogą wybrać też coś specjalnie dla siebie spośród 78 przestronnych pokoi hotelowych – piękny widok z okna i przeszklonych tarasów to na Mazurach oczywistość, ale oazą spokoju i komfortu może być tylko miejsce szczególne.

Kuchnia pełna smaków
Kuchnię w Hotelu Mikołajki reprezentuje doświadczony zespół ekspertów kulinarnych. Wyszukane trunki oraz szeroki wybór dań stanowi połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych, międzynarodowych trendów i wyłącznie świeżych składników – naturalnego bogactwa Mazur. Restauracja a’la carte New Island Pub to miejsce rozgrywek i spotkań Chefs Only, a na co dzień arena talentów nagradzanych mistrzów kuchni. Kuchnia, to jeden z powodów, dla których warto wybrać Hotel Mikołajki. Wystrój restauracji zachęca, aby zostać dłużej. Nawiązania do wykwintnego stylu angielskiego, czyli skórzane kanapy, stół do gry w brydża i szachy, nastrojowy blask eko-kominka i szum fal, a nieopodal miejsce na odrobinę szaleństwa w Klubie After Dark, w którym miesza się nastrój rozkosznego spokoju z nastrojem rozkosznej rozrywki, zarówno dla amatorów szalonego nocnego życia, jak i tych, którzy najwyżej cenią sobie powolne sączenie ulubionego trunku w wyjątkowej, mazurskiej atmosferze. 

Coś dla biznesu
Hotel Mikołajki jest idealnym miejscem na spotkania firmowe, konferencje i eventy biznesowe. Odprężająca aura i pełna elastyczność, zarówno przestrzeni, jak i oferty biznesowej. Goście, którzy chcą połączyć czas poświęcony na pracę z wypoczynkiem mają do dyspozycji trzy przestronne, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, połączone innowacyjnym systemem ruchomych ścian, dzięki czemu mają nieograniczone możliwości adaptacji wnętrza na nawet najbardziej wymagający event branżowy.

SPA & Wellness Decus Aquae
Przekraczając progi SPA & Wellness Decus Aquae w Hotelu Mikołajki, wstępujemy do świata harmonii. Na powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych znajdują się gabinety, w których doświadczona kadra ekspertów przeprowadza niepowtarzalne rytuały z najdalszych zakątków świata. Łaźnie i kompleks saun gwarantują codziennie inne doświadczenie dla zmysłów. Strefa Rekreacji oferuje natomiast odprężające masaże wodne, łaźnię parową i jacuzzi ze spektakularnym widokiem na Jezioro Mikołajskie.

Atrakcje w Hotelu
Zorganizowanie czasu wolnego gościom jest wyzwaniem, które Hotel Mikołajki podejmuje z radością. Rejsy luksusowym jachtem, wycieczka szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich, Aqua Aerobic, Nordic Walking, rajd rowerowy? A może biesiada grillowa połączona ze słuchaniem starych, mazurskich legend, przejażdżka bryczką po okolicy lub wizyta w stadninie koni? Hotel Mikołajki wychodzi z ofertę tradycyjna i nowoczesną – – dla gości indywidualnych, jak i dla biznesu.

Zapraszamy na spacer po okolicy
Goście odwiedzający Mikołajki, mogą zaplanować wypoczynek wykraczający poza bogatą ofertę Hotelu. Otaczająca Ptasią Wyspę lustrzana tafla jeziora Mikołajskiego, bliskość Mazurskiego Parku Krajobrazowego zapewniają spokój, ale również zachęcają do delektowania się życiem zarówno w jego letnich najradośniejszych aspektach: smakiem wyzwań żeglarskich, jak i zimą poprzez obcowanie z dziką naturą. Mikołajki to także czas cyklicznych wydarzeń w regionie, takich jak Dni Mikołajek czy Rajd Polski.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(58) "Hotel Mikołajki - luksusowy hotel na Mazurach - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(105) "Goście odwiedzający Mikołajki, mogą zaplanować wypoczynek wykraczający poza bogatą ofertę Hotelu." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(53.8015733932711981424290570430457592010498046875) ["lng"]=> float(21.568050381515700308909799787215888500213623046875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Hotel Mikołajki - luksusowy hotel na Mazurach - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Goście odwiedzający Mikołajki, mogą zaplanować wypoczynek wykraczający poza bogatą ofertę Hotelu.

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Hotel Mikołajki - luksusowy hotel na Mazurach - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Goście odwiedzający Mikołajki, mogą zaplanować wypoczynek wykraczający poza bogatą ofertę Hotelu.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Goście odwiedzający Mikołajki, mogą zaplanować wypoczynek wykraczający poza bogatą ofertę Hotelu.