Zimowa oferta Air France KLM

W nowym rozkładzie lotów wzmocnione zostały wybrane kierunki dalekiego zasięgu i pojawiło się więcej korzystnych połączeń międzykontynentalnych dla podróżnych z Krakowa, a flotę KLM już wkrótce wzbogacą najnowsze Dreamlinery.

Więcej lotów do Ameryki Północnej
Stany Zjednoczone i Kanada od lat cieszą się ogromną popularnością wśród podróżnych z Polski. Dlatego dobrą wiadomością jest to, że w sezonie zimowym Grupa Air France KLM zwiększyła liczbę lotów między Paryżem i Amsterdamem, a lotniskiem bazowym partnerskiej linii Delta Airlines w Atlancie oraz Zachodnim Wybrzeżem Stanów Zjednoczonych. Dzięki transatlantyckiemu joint venture Grupa oferuje obecnie 56 lotów tygodniowo do Atlanty. Na trasie z Paryża do Los Angeles będą dostępne 3 połączenia w tygodniu, a do San Francisco pojawiły się nie tylko dodatkowe loty, ale także większe maszyny. Dodatkowo siatka połączeń na Wschodnim Wybrzeżu została wzmocniona dodatkowymi lotami z Paryża do Bostonu. 

Ameryka Południowa, Środkowa i bajeczne wyspy na Morzu Karaibskim
Od stycznia 2016 roku, linia Air France będzie oferowała między Paryżem a Meksykiem 3 loty tygodniowo maszyną Airbus A380. Natomiast już w marcu przyszłego roku trasa ta będzie obsługiwana codziennie tym gigantycznym samolotem, bardzo lubianym przez podróżnych. Z kolei Air France zwiększy swoją ofertę do 6 lotów tygodniowo na trasie z Paryża do Panama City.

Azja, Bliski Wschód, Afryka i Ocean Indyjski
Tej zimy w Indiach Air France zwiększył liczbę lotów do Bangalore do 6 tygodniowo. Natomiast KLM będzie obsługiwać kierunki do Abu Dhabi, Bahrajnu i Dubaju na Bliskim Wchodzie najnowszą maszyną Boeing 787 Dreamliner.

Warto dodać, że linia Air France wszystkie loty międzykontynentalne oferuje z przesiadką na nowoczesnym paryskim lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a i na trasie Warszawa-Paryż oferuje w sezonie zimowym 3 połączenia dziennie. Natomiast dla KLM portem transferowym jest często nagradzany i lubiany przez podróżnych Amsterdam-Schiphol. Obecnie na trasie Warszawa-Amsterdam również dostępne są 3 połącznia dziennie.

Nowa oferta na trasach średniego zasięgu
Jeśli chodzi o nowości w ofercie europejskiej, to z lotniska Amsterdam-Schiphol, KLM oferuje obecnie połącznia 5 razy w tygodniu do Belfastu i Krakowa oraz 4 loty w tygodniu do Montpellier. Ponadto KLM zwiększy częstotliwość lotów do Florencji i Bristolu.

Pojawiły się również dobre wiadomości dla podróżnych z Małopolski – bardziej korzystne godziny lotów, które umożliwiają szerszy wachlarz lotów dalekiego zasięgu przez Amsterdam. Zgodnie z nowym harmonogramem 5 razy w tygodniu samolot KLM startuje z Krakowa o godzinie 12:15 i ląduje w Amsterdamie o godzinie 14:15. Natomiast z Amsterdamu wylatuje o godzinie 09:45 (z przylotem do Krakowa o godzinie 11:40). Cena przelotu w obie strony z Krakowa do Amsterdamu zaczyna się już od 440 PLN.

Dzięki nowemu rozkładowi połączeń podróżni z Krakowa mają do wyboru więcej tras międzykontynentalnych z bardzo dogodnym połączeniem. Na szczególną uwagę zasługuje oferta do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Po przylocie z Krakowa do Amsterdamu, po krótkiej przesiadce możemy wylecieć do Montrealu i Toronto (godz. 15:20), Nowego Jorku (17.10) czy Chicago i Atlanty (16.45).

Na tym nie koniec nowości holenderskiej linii. Podróżnych z Polski ucieszy również fakt, że dzięki umowie handlowej pomiędzy KLM i Adria Airways mieszkańcy Łodzi i okolic mają obecnie do dyspozycji ponad 130 kierunków na całym świecie oferowanych przez holenderskiego przewoźnika, jak również loty w siatce połączeń Air France i Delta Airways. Łódź, obok Warszawy i Krakowa, jest dostępna w systemie rezerwacyjnym na stronie www.klm.pl.

Szczegółowy rozkład lotów jest dostępny na stronach linii www.airfrance.pl i www.klm.pl.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(28) "Zimowa oferta Air France KLM" ["meta_desc"]=> string(190) "W sezonie zimowym, który rozpoczął się 25 października, linie Air France i KLM wzmocniły popularne trasy, m.in. w Ameryce Północnej i na Karaibach - dowiedz się więcej na veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-8.70117187378876" ["lng"]=> string(17) "-7.09217306383505" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Zimowa oferta Air France KLM

meta_keys:

meta_desc: W sezonie zimowym, który rozpoczął się 25 października, linie Air France i KLM wzmocniły popularne trasy, m.in. w Ameryce Północnej i na Karaibach - dowiedz się więcej na veturo.pl

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Zimowa oferta Air France KLM

meta_keys:

meta_desc: W sezonie zimowym, który rozpoczął się 25 października, linie Air France i KLM wzmocniły popularne trasy, m.in. w Ameryce Północnej i na Karaibach - dowiedz się więcej na veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: W sezonie zimowym, który rozpoczął się 25 października, linie Air France i KLM wzmocniły popularne trasy, m.in. w Ameryce Północnej i na Karaibach - dowiedz się więcej na veturo.pl