google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Zimowa oferta Air France KLM

W nowym rozkładzie lotów wzmocnione zostały wybrane kierunki dalekiego zasięgu i pojawiło się więcej korzystnych połączeń międzykontynentalnych dla podróżnych z Krakowa, a flotę KLM już wkrótce wzbogacą najnowsze Dreamlinery.

Zimowa oferta Air France KLMKLM AIRFRANCE

fot. mat. prasowe

Więcej lotów do Ameryki Północnej
Stany Zjednoczone i Kanada od lat cieszą się ogromną popularnością wśród podróżnych z Polski. Dlatego dobrą wiadomością jest to, że w sezonie zimowym Grupa Air France KLM zwiększyła liczbę lotów między Paryżem i Amsterdamem, a lotniskiem bazowym partnerskiej linii Delta Airlines w Atlancie oraz Zachodnim Wybrzeżem Stanów Zjednoczonych. Dzięki transatlantyckiemu joint venture Grupa oferuje obecnie 56 lotów tygodniowo do Atlanty. Na trasie z Paryża do Los Angeles będą dostępne 3 połączenia w tygodniu, a do San Francisco pojawiły się nie tylko dodatkowe loty, ale także większe maszyny. Dodatkowo siatka połączeń na Wschodnim Wybrzeżu została wzmocniona dodatkowymi lotami z Paryża do Bostonu. 

Ameryka Południowa, Środkowa i bajeczne wyspy na Morzu Karaibskim
Od stycznia 2016 roku, linia Air France będzie oferowała między Paryżem a Meksykiem 3 loty tygodniowo maszyną Airbus A380. Natomiast już w marcu przyszłego roku trasa ta będzie obsługiwana codziennie tym gigantycznym samolotem, bardzo lubianym przez podróżnych. Z kolei Air France zwiększy swoją ofertę do 6 lotów tygodniowo na trasie z Paryża do Panama City.

Azja, Bliski Wschód, Afryka i Ocean Indyjski
Tej zimy w Indiach Air France zwiększył liczbę lotów do Bangalore do 6 tygodniowo. Natomiast KLM będzie obsługiwać kierunki do Abu Dhabi, Bahrajnu i Dubaju na Bliskim Wchodzie najnowszą maszyną Boeing 787 Dreamliner.

Warto dodać, że linia Air France wszystkie loty międzykontynentalne oferuje z przesiadką na nowoczesnym paryskim lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a i na trasie Warszawa-Paryż oferuje w sezonie zimowym 3 połączenia dziennie. Natomiast dla KLM portem transferowym jest często nagradzany i lubiany przez podróżnych Amsterdam-Schiphol. Obecnie na trasie Warszawa-Amsterdam również dostępne są 3 połącznia dziennie.

Nowa oferta na trasach średniego zasięgu
Jeśli chodzi o nowości w ofercie europejskiej, to z lotniska Amsterdam-Schiphol, KLM oferuje obecnie połącznia 5 razy w tygodniu do Belfastu i Krakowa oraz 4 loty w tygodniu do Montpellier. Ponadto KLM zwiększy częstotliwość lotów do Florencji i Bristolu.

Pojawiły się również dobre wiadomości dla podróżnych z Małopolski – bardziej korzystne godziny lotów, które umożliwiają szerszy wachlarz lotów dalekiego zasięgu przez Amsterdam. Zgodnie z nowym harmonogramem 5 razy w tygodniu samolot KLM startuje z Krakowa o godzinie 12:15 i ląduje w Amsterdamie o godzinie 14:15. Natomiast z Amsterdamu wylatuje o godzinie 09:45 (z przylotem do Krakowa o godzinie 11:40). Cena przelotu w obie strony z Krakowa do Amsterdamu zaczyna się już od 440 PLN.

Dzięki nowemu rozkładowi połączeń podróżni z Krakowa mają do wyboru więcej tras międzykontynentalnych z bardzo dogodnym połączeniem. Na szczególną uwagę zasługuje oferta do Stanów Zjednoczonych i Kanady. Po przylocie z Krakowa do Amsterdamu, po krótkiej przesiadce możemy wylecieć do Montrealu i Toronto (godz. 15:20), Nowego Jorku (17.10) czy Chicago i Atlanty (16.45).

Na tym nie koniec nowości holenderskiej linii. Podróżnych z Polski ucieszy również fakt, że dzięki umowie handlowej pomiędzy KLM i Adria Airways mieszkańcy Łodzi i okolic mają obecnie do dyspozycji ponad 130 kierunków na całym świecie oferowanych przez holenderskiego przewoźnika, jak również loty w siatce połączeń Air France i Delta Airways. Łódź, obok Warszawy i Krakowa, jest dostępna w systemie rezerwacyjnym na stronie www.klm.pl.

Szczegółowy rozkład lotów jest dostępny na stronach linii www.airfrance.pl i www.klm.pl.

Nie wszyscy Polacy wybierający się na zagraniczne wakacje ...

 Zdecydowana większość osób wyjeżdża nad morze wyłącznie latem. ...

 Na przestrzeni ostatnich lat można było zaobserwować zainteresowanie ...

Stolica Niemiec to jedno z najpopularniejszych miejsc do ...

Zapraszamy do Rybnika na kolejną odsłonę Festiwalu Podróżników ...

  Co sprawiło, że podróż do Czarnobyla zrobiła ...

https://veturo.pl/article/2222/klm-airfrance-oferta-zimowa-ameryka-azja-bliski-wschod/