google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Duszniki City Walk

Aplikacje Mobilne

Aplikacja Mobilna DUSZNIKI CITY WALK polsko-czeski audioprzewodnik po Dusznikach-Zdroju to darmowa aplikacja przeznaczona na smartfony i tablety.

Aplikacja: Duszniki City WalkDuszniki City Walk

AmistadMobile

Za pomocą wbudowanego modułu GPS aplikacja zlokalizuje Państwa na terenie Dusznik-Zdroju i poprowadzi jak przewodnik do 20 największych atrakcji naszego miasta. W aplikacji znajdują się również ślady GPS okolicznych szlaków turystycznych oraz aktualny kalendarz imprez.

Leczniczy, podalpejski klimat, źródła mineralne, borowiny, strefa aktywnej turystki i festiwale muzyczne - odkryj skarby kryjące się w Dusznikach-Zdroju. Duszniki-Zdrój nie pytają o wiek, nie oceniają ludzi po wyglądzie i nie zakładają, że każdy, odwiedzający je turysta, przyjeżdża się tu leczyć. Są miejscem wyjątkowym dla ludzi ceniących spokój i ciszę, ale gotowych na interesujące przeżycia.

Polecany przez nas spokój klasy premium jest wynikiem panujących tu dobrych obyczajów i chęci zapewnienia warunków do relaksu wszystkim, którzy pragną oderwać się od pełnego napięć życia codziennego. Atmosfera miasta spełnia wymagania turystów, którzy nie tolerują nudy. W żadnym miejscu nie znajdą Państwo tak bogatej oferty aktywnego wypoczynku.

Mamy do zaoferowania wiele magicznych tras, które można przemierzać z kijami lub na rowerze z dala od miejskiego zgiełku. Duszniki spełnią również oczekiwania wielbicieli konnych przejażdżek oraz narciarzy zjazdowych i biegowych. To dla nich swoje podwoje otwiera Zieleniec oraz Centrum Turystki Aktywnej na Jamrozowej Polanie.

Pobyt w naszym kurorcie uatrakcyjnia urozmaicony kalendarz imprez kulturalnych. Niezwykłym miejscem, w którym rozbrzmiewa muzyka z różnych epok i odbywa się wiele interesujących wydarzeń artystycznych jest Dworek Chopina. Kulturalną tradycją uzdrowiska jest organizowany w sierpniu Międzynarodowy Festiwal Chopinowski, w czasie którego Duszniki-Zdrój zmieniają się miejsce spotkań najbardziej utalentowanych pianistów, wirtuozów, pedagogów i krytyków muzycznych z całego świata. Duszniki-Zdrój to również miasto z historią i bogatą tradycją. Do dziś pozostał zabytkowy rynek z kamieniczkami noszącymi ślady różnych epok, Muzeum Papiernictwa, kościół parafialny pw. Św. Piotra i Pawła ze wspaniałą i rzadko spotykaną amboną w kształcie wieloryba, Klasztor Franciszkanów, Dworek Fryderyka Chopina czy kolorowa fontanna.

 

 

 

Czym dla Tatr Zakopane, tym dla Sudetów jest ...

Park Narodowy Gór Stołowych został utworzony  w 1993 ...

Zorganizowanie pobytu w sanatorium nie jest trudne. Należy ...

nocleg

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/223/aplikacja-mobilna-duszniki-city-walk-duszniki-zdroj-atrakcje/