W grudniu na antenie Travel Channel

Przedstawiamy grudniowe premiery kanału Travel Channel. W grudniu na antenie Travel Channel będą miały premiery następujące programy:

Tajemnice zabytków
Premiera w czwartki, od 3 grudnia o godz. 20:00
Don Wildman zaprasza na kolejny sezon “Tajemnic zabytków”, w którym odkrywa historie i sekrety najciekawszych zabytków w miastach Europy, takich jak Londyn, Berlin czy Paryż, oraz w USA. Podróż rozpoczyna od Opactwa Westminsterskiego, w którym dokonano niegdyś zuchwałego skoku, a następnie pokona ocean, by odwiedzić Bellevue Place w Illinois – zakład dla obłąkanych, który gościł pierwszą damę – Mary Todd Lincoln. W Berlinie Don zwiedzi East Side Gallery oraz pozna historię brawurowej ucieczki własnoręcznie skonstruowanym balonem. Na koniec uda się do Diabelskiej Wieży w Wyoming, w której Steven Spielberg kręcił “Bliskie spotkania trzeciego stopnia”. Włączcie nasz program i pamiętajcie, że niektóre z największych sekretów ukryte są na widoku…

 

Podróże w czasie z Brianem Ungerem
Podwójne premiery w soboty od 5 grudnia o godz. 20:00
Brian Under to idealny przewodnik w podróży po Ameryce. Przy pomocy niezwykłych efektów specjalnych, Brian zabiera widzów w zachwycającą wizualnie podróż w czasie. Staje się świadkiem najważniejszych momentów w amerykańskiej historii, takich jak zamach na Abrahama Lincolna w 1865 roku czy niesławna strzelanina w OK Corral z 1881 roku. Brian odwiedza najbardziej znane budowle w USA, m.in. udaje się do San Francisco czasów Wielkiego Kryzysu, by obejrzeć fundamenty mostu Golden Gate. Trafia także na scenę dawnego Hollywood, gdzie odkryje legendarne studia Charliego Chaplina i sekretny rozwód Marylin Monroe w Las Vegas. Przygotujcie się na niezwykłą podróż!