google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Gdynia i północne Kaszuby

Zwiedzanie regionu Północnych Kaszub może być jeszcze bardziej inspirujące dzięki aplikacji mobilnej, która stworzona została z myślą o mieszkańcach i turystach, poszukujących w okolicy ciekawych atrakcji. Aplikacja Gdynia i Północne Kaszuby zsynchronizowana jest ze stroną www.gdyniaturystyczna.pl, z której pobierane są najważniejsze wydarzenia w regionie.

Aplikacja: Gdynia i północne KaszubyGdynia i północne Kaszuby

AmistadMobile

Chcesz pojeździć na wielbłądzie, stanąć oko w oko z anakondą, zobaczyć z bliska teksańskiego kaktusa? A może dreszczyk emocji związany ze spacerem po cmentarzysku sprzed tysięcy lat? Wyprawa do źródełka przywracającego pamięć? By przeżyć coś ekscytującego, ciekawego, poszerzającego horyzonty, nie trzeba wcale jechać daleko, moc atrakcji czeka w Gdyni i na Północnych Kaszubach.

Gdynia i gminy najbardziej na północ Polski wysuniętego obszaru Kaszub, skupione w Metropolitalnym Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA (Forum Norda) razem prezentują swoje turystyczne atrakcje i serdecznie zapraszają gości. Natura wyjątkowo szczodrze obdarzyła ten rejon kraju. Są tu wspaniałe nadmorskie plaże, malownicze klify, wydmy, jeziora, lasy. Nie mniej ciekawe jest też to, co stworzyli ludzie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie – zapraszamy!

 

 Wysoki poziom zaangażowania w odpowiednie zaplanowanie urlopu jest ...

Rower jako środek transportu jest chętnie wybierany nie ...

Planując wakacyjne wyjazdy wiele osób wybiera na urlop ...

Każdego roku do Trójmiasta, w skład którego wchodzą ...

Przedstawiamy sześć miejsc w Sopocie, w których zjecie ...

Są takie miejsca w Sopocie, które musicie zobaczyć. ...

nocleg

gastronomia

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/224/gdynia-i-polnocne-kaszuby-aplikacja-mobilna-atrakcje-turystyczne/