google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Quiz Questing - Aplikacja Mobilna

Aplikacja Quiz Questing została przygotowana w ramach projektu „Questing umożliwi innowacyjne zwiedzanie”, akronim „Quiz”, realizowanego przez trzech partnerów: Lokalną Grupę Działania „Dolina rzeki Grabi”, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „BUD-UJ RAZEM” oraz Fundację Rozwoju Gmin „PRYM”.

Quiz Questing - Aplikacja MobilnaQuiz Questing

AmistadMobile

Ideą projektu jest przede wszystkim podniesienie atrakcyjności turystycznej oraz promocja obszarów objętych działalnością jego Realizatorów poprzez utworzenie ścieżek questingowych. Aplikacja pomaga wędrować stworzonymi w ramach projektu 35-ma questami – turystycznymi grami terenowymi, pomagającymi odkryć lokalne dziedzictwo.

Aby przebyć trasę questingową należy znaleźć dany quest w aplikacji i udać się na jego początek. Podążając za wskazówkami ujętymi w wierszowanych instrukcjach przemieszczamy się do kolejnych punktów trasy rozwiązując zagadki i w efekcie docieramy do mety, na której czeka na nas skarb.

Działania projektowe przyczyniły się do rozpowszechnienia metody questingu jako atrakcyjnego narzędzia promocji walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych obszarów działań Partnerów.

Wdrażanie projektu współpracy pn. "Questing umożliwi innowacyjne zwiedzanie" - akronim "QUIZ" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie projektów współpracy" oś 4 LEADER objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dla wszystkich wyruszających na szlaki lądowe i wodne ...

Miłośnicy historii i nowych technologii w nietypowy sposób ...

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zwiedzać Roztocze Środkowe korzystając ...

W Ludwikowicach Kłodzkich działa punkt informacji turystycznej. Do ...

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami ...

Sprawdź jak trafić do najlepszych lokali pod Wawelem. ...

gastronomia

sport

https://veturo.pl/article/226/quiz-questing-aplikacja-mobilna-lokalne-dziedzictwo/