google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: I Love Polska Wschodnia

I LOVE POLSKA WSCHODNIA to Twój bezpłatny mobilny przewodnik po Polsce Wschodniej. Dzięki niemu wiesz, jakie inwestycje w tym regionie realizowane są dzięki Funduszom Europejskich, co warto zwiedzić, gdzie zjeść czy spędzić noc.

 

Aplikacja: I Love Polska WschodniaI Love Polska Wschodnia

AmistadMobile

I LOVE POLSKA WSCHODNIA daje możliwość swobodnego planowania wycieczek, dzielenia się doświadczeniami z bliskimi na Facebooku oraz śledzenia najciekawszych wiadomości i wydarzeń z Polski Wschodniej.

  • Aplikacja mobilna, korzystając z modułu GPS pozwalającego ustalić pozycję geograficzną, wyświetla użytkownikowi listę lokalizacji biorących udział w programie, które znajdują się w pobliżu użytkownika.
  • Po kliknięciu miejsca można obejrzeć zdjęcia z tej okolicy oraz opis miejsca.
  • Miejsca są skategoryzowane wg typu (np. projekty PORPW, punkty informacyjne, zwiedzanie i przyroda, sport i rekreacja, itd.)
  • Użytkownik, przy włączonej Aplikacji, jeśli znajdzie się w pobliżu lokalizacji (w promieniu max. 200 m) po zalogowaniu otrzyma przypisaną do lokalizacji liczbę punktów (lokalizacje są różnie punktowane).
  • Użytkownik będzie miał dostęp w Aplikacji do listy nagród wraz z liczbą potrzebnych punktów oraz listą punktów odbioru nagród (Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich).
  • Gdy użytkownik kliknie w wybraną nagrodę, informacja zostanie wysyłana na serwer, który wygeneruje Kod.
  • Użytkownik zgłasza się z Kodem do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, po uprzednim upewnieniu się, że interesująca go nagroda jest w nim dostępna.
  • Po pokazaniu Kodu obsłudze w Punkcie Informacyjnym, użytkownik otrzymuje nagrodę, a kod automatycznie traci swoją ważność.
  • Aplikacja daje również możliwość użytkownikowi zapraszania do zabawy swoich znajomych z Facebooka.

Aplikacja działa w trybie offline, jednak do aktywnego uczestnictwa w zabawie, znajdowaniu i zwiedzaniu lokalizacji niezbędne połączenie z Internetem oraz włączona funkcja GPS.

 

Dla wszystkich wyruszających na szlaki lądowe i wodne ...

Miłośnicy historii i nowych technologii w nietypowy sposób ...

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zwiedzać Roztocze Środkowe korzystając ...

W Ludwikowicach Kłodzkich działa punkt informacji turystycznej. Do ...

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami ...

Sprawdź jak trafić do najlepszych lokali pod Wawelem. ...

atrakcje

https://veturo.pl/article/228/i_love_polska_wschodnia/