GoPro akcesoria użyteczne gadżety w podróży

Kamery GoPro zostały stworzone po to aby być sprzętem do zadań specjalnych. Dzięki temu można nią filmować z powietrza, lądu oraz wody i mieć pewność, że nie ulegnie ona zniszczeniu. Natomiast, kiedy w grę wchodzą podróże czy wyjazd na urlop warto pomyśleć o zakupie dodatkowych akcesoriów.

Można by się zastanawiać, po co takiej klasy sprzęt do kręcenia filmów zwykłemu podróżnikowi czy urlopowiczowi? Chociażby po to, aby udokumentować przygody, które czekały na trasie lub na miejscu. Sporty outdoorowe to przecież coraz modniejszy sposób spędzenia wolnego czasu. Wyjazd na narty w góry, wypady weekendowe na rowery, ślizganie się na bananie za motorówką, wspinaczka na skałkach to tylko niektóre przygody, których z pewnością zwykła lustrzanka nie przeżyje. W takich wypadkach nierzadko sięga po kamerę sportową dobrej firmy i szuka odpowiednich do niej gadżetów. Niewątpliwie przydatne będą GoPro akcesoria.

Dodatkowe źródło energii

Każdy wyjazd na urlop czy weekend jest inny, więc warto pomyśleć wcześniej o zakupie dodatkowego sprzętu. Niektóre z GoPro akcesoriów, takie jak np. zapasowe baterie mogą się przydać praktycznie w każdym momencie. Mało kto zaoferowany podróżą będzie pamiętał o tym by na czas ładować akumulatory w kamerze. Zazwyczaj sięga się po sprzęt bezwiednie, w momencie, gdy dzieję się coś ciekawego w danym momencie. Warto w takim wypadku zadbać o dodatkowe doładowanie, aby nie umknęły najlepsze ujęcia.

Kiedy warto zadbać o jakość ujęć

Kamery sportowe nie posiadają w standardowym wyposażeniu dodatkowego dużego wyświetlacza LCD i wbrew pozorom nie należy uznawać tego za ich wadę. Producent zadbał bowiem o to aby były one jak najbardziej zwarte i nie ulegały uszkodzeniom w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Jednak kiedy wyjeżdża się na urlop czy wycieczkę to prędzej myśli się o tym jak zrobić dobre ujęcie niż jak nie uszkodzić kamery. W takim wypadku dodatkowy ekran LCD jest wręcz nieodzowny. Na szczęście w ramach GoPro akcesoria można nabyć dodatkowy wyświetlacz idealnie współgrający z kamerą sportową.

Nie zawsze można kręcić film z ręki

W czasie podróży nie w każdym wypadku można nakręcić film z ręki. Jeżeli w grę wchodzi jazda na nartach wodnych, wspinaczka, nurkowanie czy jazda kładem to może to być wręcz niebezpieczne. Warto pomyśleć czy w ramach danego wyjazdu nie jest zaplanowana dodatkowa atrakcja, uniemożliwiająca nagranie filmu przy użyciu rąk. Szkoda by było stracić możliwość nagrania niezapomnianych wrażeń. W takim wypadku należy pomyśleć o tym jak najlepiej przytwierdzić kamerę do innego podłoża.

W przypadku kamer GoPro wystarczy tylko przejrzeć katalog z dodatkowym sprzętem. Producenci zadbali bowiem o to, aby móc bezpiecznie przytwierdzić kamerę do ręki, nogi, klatki piersiowej, kasku czy na ramę od roweru. Dzięki temu nawet w bardzo ekstremalnych momentach będzie można cieszyć się chwilą, a nie myśleć o tym, że dobry sprzęt zaraz ulegnie zniszczeniu. Warto zainwestować w dodatki do kamery sportowej przed wyjazdem na urlop, bo w jej wypadku sposób kręcenia może ograniczyć tylko własna fantazja.

Zapraszamy na www.360sklep.pl.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(85) "GoPro akcesoria użyteczne gadżety w podróży - wyprawy, rowery, kamery - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(19) "Sprzęt turystyczny" ["author"]=> string(15) "mat. promocyjne" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-8.43749999882548" ["lng"]=> string(18) "-0.123596095533291" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(true) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: GoPro akcesoria użyteczne gadżety w podróży - wyprawy, rowery, kamery - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Sprzęt turystyczny

author: mat. promocyjne

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet: 1

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: GoPro akcesoria użyteczne gadżety w podróży - wyprawy, rowery, kamery - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. promocyjne

meta_desc: