google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Puszcza Knyszyńska

Aplikacja Puszcza Knyszyńska to oficjalny przewodnik mobilny oprowadzający po jednym z najpiękniejszych zakątków Podlasia. Teren puszczy obejmuje nadleśnictwa Krynki, Czarna Białostocka, Dojlidy oraz Supraśl. Znajdują się w nim m.in. najciekawsze trasy w terenie, miejsca na szlakach i aktualne informacje.

Aplikacja: Puszcza KnyszyńskaPuszcza Knyszyńska - Aplikacja

AmistadMobile

Mapa w aplikacji prezentuje tereny leśne oraz znajdujące się na nich ścieżki, dzięki modułowi GPS z łatwością można poruszać się po lesie i odnaleźć trasę do konkretnego miejsca. Użytkownicy mają także możliwość udostępniania wyszukanych informacji na portalach społecznościowych.

Z funkcji dodatkowych aplikacja posiada także wiele przydatnych adresów, lokalizacje parkingów i miejsc postojowych, informacje nt. infrastruktury leśnej czy też porady, co zrobić w razie wypadku.

Aplikacja działa w trybie offline i online. Użytkownik może decydować o pobraniu aktualizacji bądź ustawieniu aktualizacji automatycznych (np. co miesiąc). Informacje zawarte w aplikacji można także znaleźć w serwisie puszczaknyszynska.treespot.pl

Dla wszystkich wyruszających na szlaki lądowe i wodne ...

Miłośnicy historii i nowych technologii w nietypowy sposób ...

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zwiedzać Roztocze Środkowe korzystając ...

W Ludwikowicach Kłodzkich działa punkt informacji turystycznej. Do ...

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami ...

Sprawdź jak trafić do najlepszych lokali pod Wawelem. ...

atrakcje

https://veturo.pl/article/232/pl/