google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aplikacja: Starogard Gdański

Mobilny Starogard to system informacji miejskiej dla mieszkańców i turystów, w którym znajdziecie aktualne informacje o obiektach wartych odwiedzenia w Starogardzie Gdańskim, najbliższych wydarzeniach oraz ciekawych trasach pieszych i rowerowych.

 

Aplikacja: Starogard GdańskiStarogard Gdańśki

AmistadMobile

Aplikacja mobilna (na urządzenia z systemem Android) to darmowy przewodnik, działający w trybie offline, prezentuje informacje w bardzo przejrzysty i intuicyjny sposób – wyświetlając atrakcje i miejsca, kieruje się lokalizacją GPS, dzięki czemu można znaleźć wszystkie czynne lokalizacje w pobliżu, bieżące wydarzenia i propozycje tras zwiedzania miasta. 

Obiekty, trasy i wydarzenia to trzon systemu Mobilny Starogard. Wszystkie podzielone są na starannie opracowane kategorie. Dzięki tej obszernej bazie zabytków, obiektów sportowych, rozrywkowych, punktów usługowych, hoteli, restauracji, barów, muzeów, wydarzeń, szlaków można dokonać szybkiego wyboru najlepszej propozycji spędzenia wolnego czasu w danej chwili według rozmaitych kryteriów. Cała baza została wzbogacona o opisy miejsca, dokładne godziny otwarcia, dane teleadresowe i zdjęcia.

Wszystkie treści zostały opracowane przez Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta, który także aktualizuje wszystkie obiekty, a także wprowadza najciekawsze wydarzenia w mieście na najbliższe dni i tygodnie.

Dla wszystkich wyruszających na szlaki lądowe i wodne ...

Miłośnicy historii i nowych technologii w nietypowy sposób ...

Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą zwiedzać Roztocze Środkowe korzystając ...

W Ludwikowicach Kłodzkich działa punkt informacji turystycznej. Do ...

WARS na telefon? Zaczęło się częstowania podróżnych jabłkami ...

Sprawdź jak trafić do najlepszych lokali pod Wawelem. ...

nocleg

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/233/starogard_gdanski/