XXII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

XXII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR odbędą się w terminie 26-28 lutego 2016 roku w Łodzi, w hali Expo-Łódź.  

Spotkania z podróżnikami, ciekawe historie, warsztaty fotograficzne, wycieczki po Łodzi – to tylko niektóre z atrakcji planowanych na czas tegorocznej edycji targów. Hala EXPO – Łódź stanie się dla zwiedzających kopalnią pomysłów i źródłem inspiracji do podróżowania. W trzech strefach tematycznych: rodzinnej, kulinarnej oraz aktywności każdy znajdzie ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.

Najmłodsi będą mogli skakać w dmuchanym zamku, wziąć udział w specjalnie przygotowanych animacjach czy sprawdzić, jak wygląda bańka mydlana od środka. Fani paleontologii staną oko w oko z różnej wielkości dinozaurami, a ci bardziej dociekliwi będą mogli wykopać jego szkielet. 

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze poprowadzi po Łodzi dwa rajdy tematyczne dla turystycznych rodzin i seniorów. Jest to niewątpliwa okazja do poznania nowego oblicza Łodzi i jej atrakcji. Kontinuum rajdu na targach w postaci qestingu pozwoli zdobyć ciekawe i wartościowe nagrody.

Konkurs dla rodziców i dzieci – „Rozpoznaj bohaterów bajek”, czy warsztaty tworzenia poklatkowej animacji zorganizowane przez SE-MA-FOR z Łodzi, zapewnią moc wrażeń i pozwolą spędzić czas na radosnej, rodzinnej zabawie. Dzieciom i młodzieży pokażemy, jak przygotować się do biwaku: co ze sobą zabrać, jak szybko i właściwie spakować plecak, a to wszystko w prawdziwym namiocie pod czujnym okiem harcerzy. Na najlepszych oczywiście czekają nagrody.

Młodzież i dorośli będą mieli okazję spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, czy porozmawiać z ratownikiem na prawdziwej plaży, zaś seniorzy zapoznają się z bezpiecznymi w ich wieku sposobami podróżowania oraz odpowiednio dobranymi formami aktywności fizycznej.   

Zależy nam, byście poznali nieznane Wam dotąd miejsca. Zależy nam byście, pomimo mrozu za oknem, poczuli trochę lata. Jednak najbardziej zależy nam byście wspólnie z rodziną spędzili niezapomniane chwile. 

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(68) "XXII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - Łódź - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(51.7669036981257022489444352686405181884765625) ["lng"]=> float(19.45472717013959851328763761557638645172119140625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: XXII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - Łódź - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: XXII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR - Łódź - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: