Podróżuj, odkrywaj, twórz: Canon IXUS i drukarka SELPHY

Canon prezentuje trzy nowe aparaty kompaktowe z serii IXUS: IXUS 285 HS, IXUS 180 i IXUS 175. Najnowsze, ultrapłaskie modele oferują zaawansowane funkcje kreatywne i rozbudowane opcje łączności, a także łączą wyjątkową jakość zdjęć i nagrań wideo, co pozwala uchwycić najważniejsze momenty w każdej sytuacji. Canon zaprezentował również nową drukarkę fotograficzną SELPHY CP1200 – mobilne urządzenie o niewielkich rozmiarach, które pozwoli z łatwością przenieść na papier najważniejsze wspomnienia i jest w pełni kompatybilne z nową serią aparatów IXUS oraz dedykowanymi urządzeniami mobilnymi.

Bliżej akcji

Nowe aparaty IXUS 285 HS, IXUS 175 i IXUS 180 zapewniają gotowość do pracy w każdej sytuacji. Wszystkie trzy modele są wyposażone w ultraszerokokątny obiektyw z 8-, 10- i 12-krotnym zoomem optycznym oraz technologią Zoom Plus dla uzyskania jeszcze większych zbliżeń z zachowaniem wysokiej jakości obrazu. Najnowsze aparaty oferują także funkcję Auto Zoom, która analizuje scenę, określa liczbę osób na zdjęciu i dobiera optymalne zbliżenie, pomagając utrzymać fotografowany obiekt w kadrze.

Nowe aparaty wyposażono w dedykowany przycisk nagrywania wideo, który za jednym dotknięciem umożliwia tworzenie wspaniałych filmów. Dodatkowo, modele IXUS 285 HS i IXUS 180 zostały wyposażone w technologię inteligentnej optycznej stabilizacji obrazu, dzięki której aparat automatycznie dostosowuje się do sceny i zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy, także te zrobione w ruchu.

Odkrywaj swoją kreatywność w doskonałej jakości

IXUS 285 HS posiada tryb twórczego ujęcia (Creative Shot), który za naciśnięciem spustu migawki automatycznie wykonuje pięć kreatywnych ujęć jednego kadru –funkcja, która pomoże zaskoczyć przyjaciół i bliskich niestandardową fotografią. Z kolei tryb Story Highlights pozwoli na nowo przeżyć uwiecznione momenty –  analizuje zdjęcia i klipy z podziałem na daty lub wybrane osoby, a następnie łączy je w materiał wideo.

W nowych aparatach IXUS zastosowano zaawansowane technologie przetwarzania obrazu Canon. IXUS 285 HS został wyposażony w matrycę CMOS o rozdzielczości 20,2 megapiksela, a pozostałe dwa modele – IXUS 180 i IXUS 175 – w matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli. Zaawansowany procesor DIGIC 4+ zapewnia niezwykle krótki czas reakcji i doskonałą jakość obrazu, dzięki czemu fotografie będą jeszcze bardziej realistyczne. Dodatkowo, model IXUS 285 HS pomaga uzyskać naturalne zdjęcia w słabym świetle dzięki Canon HS System.

Dziel się wspomnieniami

Dzielenie się wspomnieniami staje się jeszcze łatwiejsze. Wszystko dzięki bezprzewodowej łączności Wi-Fi i funkcji dynamicznego NFC, która jednym dotknięciem inicjuje przesyłanie obrazów do zgodnego smartfonu lub stacji Canon Connect Station CS100. Rozbudowane funkcje łączności bezprzewodowej pozwalają także na udostępnianie fotografii bezpośrednio w portalach społecznościowych czy przechowywanie zdjęć i filmów w chmurowej platformie do zarządzania multimediami Canon irista.

SELPHY CP1200: mobilne drukowanie

Nowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1200 pomoże przenieść wspomnienia na papier. Wbudowany moduł łączności Wi-Fi i zgodność z funkcją AirPrint pozwalają łączyć się ze smartfonami, tabletami i kompatybilnymi aparatami, zapewniając trwałe wydruki o jakości laboratorium fotograficznego w czasie krótszym niż minuta. Technologia druku termosublimacyjnego zastosowana w urządzeniu SELPHY CP1200 pozwala na wydruk z różnym wykończeniem bez konieczności zmiany rodzaju papieru. Drukarka zapewnia wiele bardzo szybkich sposobów dzielenia się wspomnieniami, dzięki wydrukom z aparatu czy smartfona: w formacie kwadratowym, pocztówkowym, karty kredytowej czy mininaklejek. Dodatkowo, dzięki opcjonalnej baterii o dużej pojemności, drukarka umożliwia wydruk do 54 wysokiej jakości odbitek na jednym ładowaniu, nawet podczas drukowania na zewnątrz.

 

 

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(107) "Gadżety podróżnicze, Canon IXUS i drukarka SELPHY, Podróże, Aparaty, Sprzęt gotograficzny, VETURO.pl " ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(19) "Sprzęt turystyczny" ["author"]=> string(25) "Mat. prasowe CANON Polska" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(16) "21.0117173165719" ["lng"]=> string(16) "52.2298398688292" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(true) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Gadżety podróżnicze, Canon IXUS i drukarka SELPHY, Podróże, Aparaty, Sprzęt gotograficzny, VETURO.pl

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Sprzęt turystyczny

author: Mat. prasowe CANON Polska

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet: 1

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Gadżety podróżnicze, Canon IXUS i drukarka SELPHY, Podróże, Aparaty, Sprzęt gotograficzny, VETURO.pl

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Mat. prasowe CANON Polska

meta_desc: