Zimowy Narodowy – największe Zimowe Miasteczko w Polsce!

Płyta PGE Narodowego zamieniła się w arenę zimowej rozrywki. To wszystko za sprawą Zimowego Narodowego! Przez trzy miesiące, codziennie, goście mogą skorzystać z kompleksu lodowisk, spróbować emocjonującego zjazdu z lodowej górki, potańczyć na łyżwach, a także pograć w curling! Z kolei fani desek, rolek i longboardów mają przygotowaną swoją strefę – kryty „Skatepark Kinder Maxi King”. 

Już po raz trzeci PGE Narodowy zamienił się w Zimowe Miasteczko. Od 28 listopada do 1 marca, codziennie, goście mogą skorzystać z 3 lodowisk do jazdy rekreacyjnej, ponad 10-metrowej górki lodowej do zjeżdżania na pontonach i nowości tej edycji – toru do curlingu. Pod okiem doświadczonych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych będzie można posmakować curlingu – „wypuścić kamień i nauczyć się zamiatania”, w ramach tej wyjątkowej dyscypliny olimpijskiej. 

– Zimowy Narodowy to ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu! To miejsce do uprawiania sportów zimowych i rozrywki, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To wyjątkowa atrakcja dla wszystkich. Cieszę się, że zyskała ona uznanie gości. Co roku staramy się zaskoczyć ich czymś nowym. Sukces Zimowego Narodowego to zadowoleni klienci, których w ubiegłym roku było ponad pól miliona! Projekt został również zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami – Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards, z czego jesteśmy dumni – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications. 

Zimowy Narodowy to najbardziej spektakularna zimowa atrakcja stolicy. Bogaty program aktywności przyciąga na lodowiska całe rodziny. Z myślą o najmłodszych, na mniejszym lodowisku B, w weekendy odbywają się „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”. Instruktorzy ze szkółki „Ice&Fun”, przy dziecięcej muzyce i zabawie, uczą podstaw łyżwiarstwa. 

– Zimowy Narodowy to dla PGE Narodowego jedno z najważniejszych wydarzeń. To projekt, którego zazdroszczą nam stadiony na całym świecie. Zimowe Miasteczko na naszej płycie tylko potwierdza, że nie jesteśmy wyłącznie obiektem piłkarskim, a areną wielofunkcyjną, która żyje przez cały rok. Obok niesamowitych atrakcji gwarantujemy wiele pozytywnych wrażeń i emocji – podkreśla Tomasz Półgrabski, prezes PGE Narodowego.

W piątkowe i sobotnie wieczory, Zimowy Narodowy przygotował coś dla klubowiczów i fanów dobrej zabawy – „Disco Lodowisko z 4Fun.tv”, czyli jedyne w Warszawie taneczne szaleństwo … na lodzie. 

Z kolei fani desek, rolek, longboardów, wrotek i elektrycznych monocykli mogą pojeździć lub podszkolić swoje umiejętności na warsztatach organizowanych w „Skateparku Kinder Maxi King”. Do końca Zimowego Narodowego kalendarz warsztatów będzie wypełniony po brzegi. Są one skierowane do poczatkujących i zaawansowanych, do dzieci i dorosłych. Ponadto codziennie można przyjść i pojeździć samodzielnie. 

Zimowy Narodowy ruszył 28 listopada i potrwa do 1 marca 2016. Organizatorem jest Testa Communications, patronem medialnym jest Radio Zet.

Partnerem technologicznym, odpowiedzialnym za budowę lodowisk Zimowego Narodowego jest holenderska firma Ice World.

 

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(119) "Zimowy Narodowy - ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne w Warszawie, PGE Narodowy, atrakcje sportowe, rodzinnie, Veturo" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(17) "Atrakcje w Polsce" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.2394724422585028378307470120489597320556640625) ["lng"]=> float(21.045722362457699006199618452228605747222900390625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Zimowy Narodowy - ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne w Warszawie, PGE Narodowy, atrakcje sportowe, rodzinnie, Veturo

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Atrakcje w Polsce

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Zimowy Narodowy - ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne w Warszawie, PGE Narodowy, atrakcje sportowe, rodzinnie, Veturo

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: