google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Zimowy Narodowy - największe Zimowe Miasteczko w Polsce!

Płyta PGE Narodowego zamieniła się w arenę zimowej rozrywki. To wszystko za sprawą Zimowego Narodowego! Przez trzy miesiące, codziennie, goście mogą skorzystać z kompleksu lodowisk, spróbować emocjonującego zjazdu z lodowej górki, potańczyć na łyżwach, a także pograć w curling! Z kolei fani desek, rolek i longboardów mają przygotowaną swoją strefę – kryty „Skatepark Kinder Maxi King”. 

Zimowy Narodowy - największe Zimowe Miasteczko w Polsce!Zimowy Narodowy

fot. Marcin Krokowski

Już po raz trzeci PGE Narodowy zamienił się w Zimowe Miasteczko. Od 28 listopada do 1 marca, codziennie, goście mogą skorzystać z 3 lodowisk do jazdy rekreacyjnej, ponad 10-metrowej górki lodowej do zjeżdżania na pontonach i nowości tej edycji - toru do curlingu. Pod okiem doświadczonych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych będzie można posmakować curlingu – „wypuścić kamień i nauczyć się zamiatania”, w ramach tej wyjątkowej dyscypliny olimpijskiej. 

- Zimowy Narodowy to ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu! To miejsce do uprawiania sportów zimowych i rozrywki, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To wyjątkowa atrakcja dla wszystkich. Cieszę się, że zyskała ona uznanie gości. Co roku staramy się zaskoczyć ich czymś nowym. Sukces Zimowego Narodowego to zadowoleni klienci, których w ubiegłym roku było ponad pól miliona! Projekt został również zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami - Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards, z czego jesteśmy dumni – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications. 

Zimowy Narodowy to najbardziej spektakularna zimowa atrakcja stolicy. Bogaty program aktywności przyciąga na lodowiska całe rodziny. Z myślą o najmłodszych, na mniejszym lodowisku B, w weekendy odbywają się „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”. Instruktorzy ze szkółki „Ice&Fun”, przy dziecięcej muzyce i zabawie, uczą podstaw łyżwiarstwa. 

- Zimowy Narodowy to dla PGE Narodowego jedno z najważniejszych wydarzeń. To projekt, którego zazdroszczą nam stadiony na całym świecie. Zimowe Miasteczko na naszej płycie tylko potwierdza, że nie jesteśmy wyłącznie obiektem piłkarskim, a areną wielofunkcyjną, która żyje przez cały rok. Obok niesamowitych atrakcji gwarantujemy wiele pozytywnych wrażeń i emocji – podkreśla Tomasz Półgrabski, prezes PGE Narodowego.

W piątkowe i sobotnie wieczory, Zimowy Narodowy przygotował coś dla klubowiczów i fanów dobrej zabawy - „Disco Lodowisko z 4Fun.tv”, czyli jedyne w Warszawie taneczne szaleństwo … na lodzie. 

Z kolei fani desek, rolek, longboardów, wrotek i elektrycznych monocykli mogą pojeździć lub podszkolić swoje umiejętności na warsztatach organizowanych w „Skateparku Kinder Maxi King”. Do końca Zimowego Narodowego kalendarz warsztatów będzie wypełniony po brzegi. Są one skierowane do poczatkujących i zaawansowanych, do dzieci i dorosłych. Ponadto codziennie można przyjść i pojeździć samodzielnie. 

Zimowy Narodowy ruszył 28 listopada i potrwa do 1 marca 2016. Organizatorem jest Testa Communications, patronem medialnym jest Radio Zet.

Partnerem technologicznym, odpowiedzialnym za budowę lodowisk Zimowego Narodowego jest holenderska firma Ice World.

 

Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób spędzić weekend? ...

Historia Polski robi niesamowite wrażenie zarówno na Polakach, ...

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla bliskiej osoby to spore ...

Spacerowanie to jedna z przyjemniejszych form poznawania miasta. ...

Kiedy przechadzamy się alejkami Łazienek Królewskich w Warszawie, ...

Park rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją ...

nocleg

gastronomia

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/2342/zimowy-narodowy-atrakcje-turystyczne-warszawa-ciekawe-miejsca/