Studenckie ferie w Czechach z Integrą!

Niestety w tegoroczną zimę, na własnej skórze odczuć możemy skutki efektu cieplarnianego. Święta obyły się bez śniegu a nawet jak trochę popadało, szybko wszystko się stopiło. Meteorolodzy nie przewidują kolejnych opadów ze względu na ciepłe fronty atmosferyczne. Jeśli więc chcemy poszaleć w białym puchu, zmuszeni jesteśmy do wyjazdu w góry.

Wysoko nad poziomem morza, łańcuchy górskie są obficie zaśnieżone. W tamtych miejscach zima nie ustaje. Chcąc wykorzystać jej możliwości, warto wybrać się na zorganizowaną wycieczkę oferującą ciekawe atrakcje. Zbliżają się również ferie zimowe, należałoby zatem zaplanować sobie czas wolny.

Pozostaje tylko wybrać biuro podróży. Na rynku funkcjonuje całe mnóstwo ofert wyjazdów, jednak każdy z nas poszukując gotowych propozycji podróży, stara się znaleźć te, które się czymś wyróżniają od innych. Z pewnością jednym z takich biur jest Integra-Wyjazdy. Nietypowa organizacja studencka, zapewniająca moc atrakcji przez cały wyjazd. Moc rozrywki poczuć można już w autokarze. Mimo dzielących foteli, młodzi zawsze znajdą sposób na wspólną zabawę. Kiedy już dojedzie się na miejsce, czeka tam na was integracja na śniegu. Organizatorzy zapewniają napięty grafik, który można dostosować do swoich wymagań. Jeśli chcesz się zrelaksować, znajdą się takie opcje. Jeżeli jednak liczysz na odskocznię od rzeczywistości i starasz się wykorzystać ten czas na aktywne czynności oraz sporty zimowe, również satysfakcjonująco ułożysz swój plan. Organizatorzy Integry zapraszają do wysokich Alp, aby w najbardziej popularnych i luksusowych kurortach zasmakować białego szaleństwa w studenckim towarzystwie.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wymagające trasy na snowboard czy narty, jak i wypoczynek w SPA. jak lubisz zimową zabawę w górskim otoczeniu i uwielbiasz spędzać czas na stoku – Integra-Wyjazdy to pomysł na nietypową wycieczkę w sam raz dla ciebie. Ferie z Integrą to właśnie ten moment, by na tydzień lub chociaż weekend oderwać się od rzeczywistości i spędzić czas w naprawdę ciekawy sposób. Warto wykorzystać ten moment, by w pełni poczuć zimę.

A gdyby tak nie kończyć ferii tylko na wyjeździe? Świetnie by przecież było, gdyby móc utrzymać kontakty z nowo poznanymi ludźmi jeszcze przez jakiś czas. Szkoda tak po prostu przerywać to co dobre. Integra doskonale to rozumie, dlatego wychodzi swoim uczestnikom na przeciw. Bowiem poza byciem niekonwencjonalnym biurem podróży, Integra to także fundacja. Po wszystkim organizowane są kolejne spotkania integracyjne. Zaangażować się można również w studencką działalność wspomagającą organizację tego typu przedsięwzięć. Przez to budowane są dłuższe relacje, co uzupełnia jednorazowe przeżycie danego wyjazdu.

A ogromny udział w tym wszystkim ma zima. Gdyby nie śnieg, wyjazd nie byłby tak ciekawy. Niestety poza górami, trudno jest o tak dogodne warunki do uprawiania zimowych sportów. Jest początek stycznia, zimowa przerwa już niedługo. Czas niestety bardzo szybko ucieka, w związku z tym, dobrze by było zainteresować się zaplanowaniem ferii już w tym momencie.

 

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(87) "Studenckie Ferie w Czechach z Integrą! - Czechy ferie zimowe 2016- Integra - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(125) "Jeśli planujesz ferie zimowe 2016 w Czechach, to na veturo.pl dowiesz się jak najlepiej zorganizować taki wyjazd do Czech." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(50.66025659956439852749099372886121273040771484375) ["lng"]=> float(15.52368163846220028290190384723246097564697265625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "CZE" }

key_words:

meta_title: Studenckie Ferie w Czechach z Integrą! - Czechy ferie zimowe 2016- Integra - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Jeśli planujesz ferie zimowe 2016 w Czechach, to na veturo.pl dowiesz się jak najlepiej zorganizować taki wyjazd do Czech.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Studenckie Ferie w Czechach z Integrą! - Czechy ferie zimowe 2016- Integra - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Jeśli planujesz ferie zimowe 2016 w Czechach, to na veturo.pl dowiesz się jak najlepiej zorganizować taki wyjazd do Czech.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Jeśli planujesz ferie zimowe 2016 w Czechach, to na veturo.pl dowiesz się jak najlepiej zorganizować taki wyjazd do Czech.