google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

A może tak ferie dla zdrowia?

Zimą, kiedy spada odporność i brak sił witalnych, powinniśmy szczególnie zatroszczyć się o siebie i pomyśleć o wzmocnieniu i regeneracji organizmu. Świetnym pomysłem na ferie zimowe jest połączenie błogiego relaksu w spa z leczniczymi zabiegami w unikatowej Akademii Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”, które pozwolą zadbać o zdrowie i piękny, młody wygląd.

A może tak  ferie dla zdrowia?Akademia Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”

fot. materiały prasowe

Przygotowany przez mazowiecki hotel Manor House SPA tygodniowy cykl warsztatów zdrowotnych w ramach innowacyjnej Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia” jest doskonałą propozycją na ferie zimowe. Czas spędzony w dawnej rezydencji Odrowążów w Chlewiskach - dziś najlepszym holistycznym hotelu SPA w Polsce - pozwoli odzyskać upragniony spokój i harmonię. Jest to bowiem hotel dla dorosłych, otwarty na gości od 12-go roku życia. Na co dzień nie spotkamy tu dzieci (poza specjalnymi okresami w roku jak Boże Narodzenie czy długi weekend majowy), które swoją żywotnością nie wpisują się w atmosferę ciszy i spokoju jakie powinny towarzyszyć SPA. Młodzież może już towarzyszyć rodzicom w łaźniach czy też samodzielnie korzystać z wybranych zabiegów SPA.

Siedem kroków do odzyskania harmonii i uśpionego piękna oraz pobudzenia procesów samoleczenia zawiera siedmiodniowy program opracowany specjalnie na ferie zimowe w okresie od 18 stycznia do 28 lutego. W poniedziałki będzie można się dowiedzieć jak zachować zdrowy i młody wygląd przez długie lata, a także skąd biorą się nasze problemy zdrowotne. Uczestnicy warsztatów będą mogli wypróbować działanie fal milimetrowych, które doskonale wyciszają i przynoszą ulgę w różnych dolegliwościach. Odbędzie się też pokaz bioelektrod LifeWave oraz zajęcia z kształtowania prawidłowej postawy ciała.

Tematem przewodnim wtorkowych warsztatów będzie filozofia Wschodu i niekonwencjonalne metody leczenia. Na tych zajęciach uczestnicy dowiedzą się o dobroczynnym działaniu zabiegów refleksologii stóp i twarzy oraz terapii czaszkowo-krzyżowej. Na zajęciach praktycznych będzie można poznać sposoby wyszukiwania punktów energetycznych, odbędzie też pokaz punktów refleksologicznych.

W środy uczestników czekają warsztaty pt. „Jak pozbyć się bólu pleców?” i prezentacja naturalnych metod usuwania dolegliwości pleców, szyi, ramion, bioder, kolan oraz stóp. Będzie można nauczyć się ćwiczeń i pozycji układania ciała rozciągających kręgosłup
w różnych pozycjach.

Czwartki przeznaczone są na edukację w zakresie przepływu energii w człowieku oraz skutecznych sposobów jej wzmacniania i odnawiania. Uczestnicy poznają: silwoterapię, techniki relaksacji i medytacji, a także prawidłowego oddechu oraz ćwiczenia runiczne w ważnych energetycznie miejscach, które skrywa zabytkowy park Manor House SPA.

W piątki tematem przewodnim będzie wzmacnianie i oczyszczanie organizmu. Uczestnicy będą mogli wypróbować jak można przywrócić prawidłowe napięcie mięśni przykręgosłupowych dzięki biomechanicznej stymulacji mięśni.  Woda jako źródło życia i energii to zagadnienie poruszane w soboty. Uczestnicy spotkania będą mogli namagnesować wodę, wypróbować ceramiczne płytki z kwiatem życia w multikolorze i degustować przygotowaną wodę.

Niedziela to dzień przeznaczony na pielęgnację twarzy. Podczas warsztatów wykwalifikowani terapeuci przedstawią innowacyjne metody pielęgnacji twarzy, wskażą z jakich zabiegów i kosmetyków można bezpiecznie korzystać, a jakich lepiej unikać. Uczestnicy spotkania będą mogli doświadczyć m.in. masażu twarzy bańką. Odpoczynek w luksusowym Manor House SPA połączony z warsztatami innowacyjnej „Alchemii Zdrowia” jest prawdziwym prezentem. Po takim relaksującym tygodniu wrócimy do wypoczęci
i odmłodzeni. Warto zatroszczyć się o swoje zdrowie i piękny wygląd również zimą.

Zamiast spędzać czas w domu przed telewizorem, warto ...

Nowa oferta przewozowa to m.in. kursy autobusów do ...

Trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się od ludowej ...

Wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć najsłynniejsze budowle świata ...

Przyglądałeś się kiedyś porcelanowej filiżance? Ciekawa myśl: jak ...

Ostrowiec Świętokrzyski to niewielkie, malownicze miasteczko położone blisko ...

atrakcje

https://veturo.pl/article/2362/manor-house-odnowa-biologiczna-zabiegi-spa-akademia-zdrowia/