Czołówka Nippo 1.9 RC

Zima w górach? Nie zapomnij o sprzęcie, którego nie powstydziliby się profesjonaliści – czołówkom Mactronic zaufali nawet ratownicy GOPR. Wybierz Nippo 1.9 RC i przekonaj się, co znaczy prawdziwe bezpieczeństwo.

Zimowe wakacje nieodłącznie wiążą się z wyjazdem w góry. Szybko zmieniające się warunki mogą niepokoić narciarzy, ale także służby ratownicze – ocieplenie wiąże się z luźniejszym podejściem do kwestii bezpieczeństwa. Tymczasem profesjonaliści przypominają, że respekt dla gór trzeba zachować w każdej sytuacji. Dlatego przed wyprawą warto zadbać o to, by w plecaku znalazł się sprzęt będący gwarancją bezpieczeństwa w każdych warunkach – latarkę czołową Nippo 1.9 RC. O tym, że oświetlenie wrocławskiego Mactronica spełnia najwyższe wymagania, niech świadczy fakt, że sprzętowi tej firmy zaufali m.in. ratownicy GOPR.

Nippo 1.9 RC to świetne rozwiązanie dla osób, które ferie postanowiły spędzić na nartach lub górskim szlaku. Wyposażona w 2 źródła światła lampka oferuje użytkownikom moc 190 lumenów, co umożliwia świecenie na odległość aż 80 metrów i pozwala szybko zauważyć będące przed nami przeszkody i innych narciarzy.

Co wyróżnia czołówkę Nippo 1.9 RC?
Funkcja ADS (Advanced Dimming System) – pozwala na płynną regulację światła, co sprawia, że dopasowanie mocy świecenia do szybko zmieniającej się widoczności jest wyjątkowo proste.
Inteligentna funkcja pamięci – zapamiętuje ostatni z wybranych przez użytkownika tryb świecenia.
Switch lock – blokada wyłącznika, zabezpieczająca przed przypadkowym uruchomieniem się sprzętu.
Regulowany o 90° kąt głowicy – umożliwia ustawienie padania światła w wybranym przez nas kierunku.

W czasie wyprawy w góry niezwykłym atutem designerskiej Nippo 1.9 RC okażą się 4 diody Nichia o ciepłej barwie światła, które sprawdzą się np. przy odczytywaniu mapy. Lampka jest wytrzymała na wilgoć, upadki z wysokości jednego metra oraz mróz. Dodatkową zaletą ładowanej przez USB „czołówki” jest akumulator Li-on, który charakteryzuje niski spadek napięcia podczas dużych mrozów. To wszystko w połączeniu z niezwykłym wyglądem i wysoką jakością produktu sprawia, że latarkę czołową Nippo 1.9 RC warto mieć ze sobą niezależnie od zapowiadanych warunków.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(24) "Czołówka Nippo 1.9 RC " ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(19) "Sprzęt turystyczny" ["author"]=> string(8) "Redakcja" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-13.2714843731523" ["lng"]=> string(17) "0.799779250057631" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(true) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Czołówka Nippo 1.9 RC

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Sprzęt turystyczny

author: Redakcja

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet: 1

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Czołówka Nippo 1.9 RC

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Redakcja

meta_desc: