google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Zwiedzanie browaru w Poznaniu

Jak powstaje piwo? Słód, chmiel, drożdże, krystalicznie czysta woda i odwieczne  receptury – taką wiedzę czerpiemy z reklam telewizyjnych. Jednak dopiero wizyta  w nowoczesnym browarze pozwala nam zorientować się, jak skomplikowany  i wymagający jest proces warzenia piwa.

Zwiedzanie browaru w PoznaniuBrowar w Poznaniu

fot. mat. prasowe

Zajrzyj do browaru! Miłośników złocistego napoju zapraszamy na wycieczkę po poznańskim browarze, podczas której dowiedzą się co to jest brzeczka i na jakim etapie warzenia piwo jest zielone, a do tego zobaczą najnowocześniejsze linie rozlewnicze. O każdym etapie produkcji opowiadają przewodnicy – prawdziwi piwni eksperci, którzy chętnie odwołują się także do historii  i ciekawostek. Nasi goście odwiedzają także firmowy pub, gdzie barman podaje Lecha Premium lub Lecha Pilsa z kija. Piwa, które od razu kojarzą się z Poznaniem! Podczas serwowania można się przekonać ile barmańskiego kunsztu potrzeba, aby dobrze nalać piwo! Oprócz zwiedzania browaru oferujemy pokazy Cervesario: w programie zasady nalewania piwa, doboru szkła i techniki degustacji.

Zapraszamy! Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota, w godz. 10.00-18.00 (ostatnie wejście). Wycieczki oprowadzane są w języku polskim, angielskim i niemieckim. Browar mogą odwiedzić tylko osoby pełnoletnie.

zwiedzaniebrowaru.pl
ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań, +48 61 66 77 460

W mieście przepysznych rogali kryją się miejsca, które ...

Piwo, napój chyba najmocniej osadzony w europejskiej historii ...

Jest z metalu. Waży ponad 200 ton i ...

Stary Rynek ma regularny kształt kwadratu o boku ...

Nie ma początku, ani końca. I niełatwo go ...

Każdy, komu zależy na tym, by podczas urlopu ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/2463/zwiedzanie-browaru-w-poznaniu-atrakcje-ciekawe-miejsca/