Hotel Mikołajki***** zaczaruje na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet już wkrótce, pora więc na odrobinę luksusu, przyjemności i pozimowej regeneracji. Z tej okazji Hotel Mikołajki***** przygotował niebanalny pakiet weekendowy od 4 do 6 marca specjalnie dla pań. Zaczarowany Dzień Kobiet to pomysł na wyszukany weekend z licznymi atrakcjami, stworzony po to, by wyróżnić kobiece święto spośród innych dni roku. A także – aby wyróżnić kobiety.

Zaczarowany Dzień Kobiet w Hotelu Mikołajki***** rozpocznie się już w piątek 4 marca i potrwa do niedzieli. Będą to trzy dni dedykowane w całości kobietom, a dokładnie ich zdrowiu, przyjemnościom i pięknie. Pakiet obejmuje dwa noclegi, dania serwowane przez wyśmienitego szefa kuchni Hotelu Mikołajki – Tomasza Milewskiego, a przede wszystkim szereg zabiegów, niespodzianek i niezwykłych spotkań. Jednym z nich jest Zaczarowany Ogród z wizażystką Kayą Karasińską, mistrzynią fryzjerstwa Martyną Bryk i fotografką Alicją Raczek, przy których każda kobieta wydobędzie z siebie ukryte piękno. W hotelowym SPA Decus Aquae czekać będą zabiegi regeneracyjne, pielęgnujące, oczyszczające i relaksujące. W trosce o zdrowie i szczęście odbędą się warsztaty medycyny estetycznej, konsultacje ze specjalistami SPA i wspólna Noc Saun. Nie zabraknie też dobrej zabawy w rytm muzyki w hotelowym Klubie After Dark. A wszystko to w doborowym kobiecym gronie.

 – Ideą Zaczarowanego Dnia Kobiet w Hotelu Mikołajki***** jest dostarczenie każdej kobiecie poczucia wyjątkowości. Dlatego najbliższy weekend rezerwujemy w całości dla pań i właśnie im dedykujemy dostęp do wszystkich rytuałów zdrowia i piękna. Każda z pań, która będzie u nas gościć, otrzyma luksus, na który zasługuje. Warto zaprosić przyjaciółkę, siostrę, mamę, czy przyjechać grupą znajomych kobiet. Bo Dzień Kobiet nie musi kojarzyć się wyłącznie ze skromnym tulipanem – mówi Ireneusz Czerski, Dyrektor Hotelu Mikołajki*****.

Szczegółowe informacje na temat weekendu Zaczarowany Dzień Kobiet znajdziesz tutaj

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(49) "Hotel Mikołajki***** zaczaruje na Dzień Kobiet " ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(53.802485806747000651739654131233692169189453125) ["lng"]=> float(21.569080349774498728265825775451958179473876953125) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Hotel Mikołajki***** zaczaruje na Dzień Kobiet

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Hotel Mikołajki***** zaczaruje na Dzień Kobiet

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: