Pendolino w Jeleniej Górze i Kołobrzegu

29 kwietnia składy Pendolino pojawią się w Jeleniej Górze i Kołobrzegu. Każdego dnia nowoczesnymi pociągami PKP Intercity będzie można podróżować na trasie Warszawa – Jelenia Góra – Warszawa oraz Kraków- Warszawa – Kołobrzeg – Kraków. Ceny biletów będą zaczynać się od 79 i 100 zł.

Nowoczesne i komfortowe składy kursować będą popołudniami z Warszawy, przez Wrocław i Wałbrzych, do Jeleniej Góry. Pociąg do Kołobrzegu wyjeżdżać będzie z Krakowa w godzinach popołudniowych. Po drodze do Kołobrzegu zatrzyma się m.in. w Warszawie, Trójmieście, Lęborku, Słupsku i Koszalinie.

Wprowadzenie na nowe trasy pociągów Pendolino znacznie poprawi nie tylko komfort podróży, ale zapewni bezkonkurencyjne czasy przejazdu. Podróż ze stolicy do Jeleniej Góry zajmie 5h33min, czyli o blisko 3h30min krócej niż obecnie. Natomiast z Krakowa i Warszawy do Kołobrzegu, pociąg pojedzie odpowiednio 8h27min (dziś ponad 11h) i 5h53min (dziś blisko 8h).

Planując podróż z wyprzedzeniem pasażerowie będą mogli skorzystać z oferty Super Promo lub Wcześniej – Taniej. Ceny biletów za podróż z Warszawy do Kołobrzegu oraz Warszawy do Jeleniej Góry będą rozpoczynać się od 79 zł. Na trasie z Krakowa do Kołobrzegu ceny biletów kupionych z wyprzedzeniem kształtować się będą od 100 zł. Od cen odliczane będą także ulgi, m.in. studenckie, uczniowskie.

Rozkład na trasie Jelenia Góra-Warszawa

Rozkład na trasie Kołobrzeg-Kraków 

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(41) "Pendolino w Jeleniej Górze i Kołobrzegu" ["meta_desc"]=> string(81) "29 kwietnia 2016 składy Pendolino pojawią się w Jeleniej Górze i Kołobrzegu." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(15) "-7.119140624009" ["lng"]=> string(16) "-7.2665734155583" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Pendolino w Jeleniej Górze i Kołobrzegu

meta_keys:

meta_desc: 29 kwietnia 2016 składy Pendolino pojawią się w Jeleniej Górze i Kołobrzegu.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Pendolino w Jeleniej Górze i Kołobrzegu

meta_keys:

meta_desc: 29 kwietnia 2016 składy Pendolino pojawią się w Jeleniej Górze i Kołobrzegu.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: 29 kwietnia 2016 składy Pendolino pojawią się w Jeleniej Górze i Kołobrzegu.