google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Lux Express z Warszawy do Bratysławy i Wiednia

Z wielką przyjemnością informujemy, że od 10 marca br. estoński przewoźnik autobusowy Lux Express uruchamia nowe międzynarodowe połączenie z Warszawy, przez Kraków do Bratysławy. Nowy międzynarodowy kurs prowadzić będzie z Warszawy przez Kielce, Kraków i Bratysławę z przystankiem końcowym w Wiedniu.

Lux Express z Warszawy do Bratysławy i WiedniaLux Express

fot. mat. prasowe

Promocyjne ceny biletu rozpoczynają się od 19 zł. Lux Express odjedzie z przystanku autobusowego przy stacji Metro Marymont o godz. 8.00, z dworca autobusowego w Kielcach o godz. 11.00 a z MDA w Krakowie o godz. 13.30. Przyjazd na Dworzec autobusowy Mlynske Nivy zaplanowany jest o godz. 19.40.  

Na wszystkich połączeniach obejmować będą stałe zniżki: -50 % dla dzieci do 4 roku życia oraz -10% dla dzieci od 5 do 12 lat, młodzieży do 26 lat i osób powyżej 60 roku życia. Pasażerowie komfortowego 56-osobowego Lux Expressu mogą skorzystać z wielu udogodnień: darmowej sieci Wi-Fi, napić się bezpłatnie kawy i herbaty, naładować telefon dzięki gniazdkom przy każdej parze siedzeń. Poza tym na klientów czekają wygodne i odchylane fotele, komfortowa przestrzeń na nogi oraz personalne systemy multimedialne, umożliwiające oglądanie filmów, słuchanie muzyki oraz skorzystanie z pakietu dostępnych gier. Bilety można zakupić poprzez stronę internetową www.luxexpress.eu lub bezpośrednio u kierowcy /płatność gotówką/.

Siatka połączeń nowej marki  autobusowej SuperPKS rozszerzy się ...

Nadchodząca jesień nie musi być nudna i ponura, ...

Na Veturo.pl wprowadziliśmy nową funkcjonalność serwisu jaką jest ...

Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do ...

https://veturo.pl/article/2500/lux-express-autobus-warszawa-krakow-bratyslawa-wieden/