Rainbow już sprzedaje egzotykę na sezon 2016/17

W Rainbow wystartowała przedsprzedaż oferty egzotycznej na sezon 2016/17. Klienci mogą liczyć na rabaty do 40% oraz gwarancje gratis. W pierwszym etapie do sprzedaży udostępniono kierunki egzotyczne realizowane Dreamlinerem oraz innymi czarterami, w tym szereg nowości.

To już kolejny sezon, w którym Rainbow zabierze klientów na egzotyczne wakacje bez przesiadek i międzylądowań Dreamlinerem LOT-u. W komfortowych warunkach, w jednej z trzech klas już od listopada będzie można polecieć do Meksyku, Wietnamu, Tajlandii, na Kubę oraz na rajską wyspę Bali. W ofercie pojawiły się także nowości: Madagaskar, USA (przelot do Miami), Puerto Vallarta (Meksyk) oraz Cayo Coco (Kuba). Touroperator wprowadza również rejsy na Mauritius w cyklu cotygodniowym, które wcześniej realizowane były co 11-12 dni.

– Na nadchodzący sezon przygotowaliśmy kilka nowości. Pierwszą z nich jest kosmopolityczne Miami, z którego wystartują nowe programy objazdowe po USA oraz rejsy super luksusowymi statkami po Karaibach, połączone również z wypoczynkiem na Bahamach. Liczymy również na to, że samo Miami z kultową dzielnicą South Beach przyciągnie wielu chętnych. Kolejna propozycja to Puerto Vallarta, czyli meksykańskie San Francisco. Miejsce fantastycznych hoteli, pięknych plaż i bujnego życia nocnego. Tych, którzy wolą bardziej kameralne miejsca z pewnością zauroczy kubańskie Cayo Coco, z eleganckimi hotelami i mnóstwem możliwości do aktywnego wypoczynku, natomiast dla miłośników unikalnej przyrody i zachwycających widoków proponujemy ojczyznę „Króla Juliana”, czyli Madagaskar – mówi Grzegorz Baszczyński, Prezes Rainbow.

Z pozostałych, dalekich kierunków czarterowych, realizowanych przez innych przewoźników warto wspomnieć o Gambii, Kenii, Sri Lance, a także o kolejnej nowości czyli Fujairah, zachwycającym plażowym kurorcie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w rewelacyjnych cenach już od 2999 zł za tydzień pobytu.

Oferta touroperatora obejmuje także możliwość wykupienia samego przelotu na wybrany kierunek czarterowy w bardzo przystępnych, promocyjnych cenach. Lot Dreamlinerem do Tajlandii w dwie strony, to wydatek rzędu 2699 złotych, natomiast na Kubę już od 2949 złotych.

Egzotyka De Luxe – idea, która pojawiła się 2 lata temu okazała się strzałem w dziesiątkę. Klientom przypadły do gustu mniejsze grupy podczas zwiedzania, wyższy standard hoteli oraz doskonały serwis. Dlatego też Rainbow postanowił zwiększyć wybór tych wycieczek na nadchodzący sezon.

Klienci, którzy dokonają rezerwacji w przedsprzedaży otrzymają rabat nawet do 40%, gwarancje gratis: ubezpieczenie od rezygnacji, gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji, gwarancje najniższej ceny, gwarancję najniższej ceny oraz „przyjacielski rabat” – czyli dodatkowa zniżka 100 zł od osoby w przypadku polecenia oferty Rainbow innym osobom.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(50) " Rainbow już sprzedaje egzotykę na sezon 2016/17" ["meta_desc"]=> string(137) "W Rainbow wystartowała przedsprzedaż oferty egzotycznej na sezon 2016/17. Klienci mogą liczyć na rabaty do 40% oraz gwarancje gratis." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-14.1503906230299" ["lng"]=> string(17) "-3.59237003375968" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Rainbow już sprzedaje egzotykę na sezon 2016/17

meta_keys:

meta_desc: W Rainbow wystartowała przedsprzedaż oferty egzotycznej na sezon 2016/17. Klienci mogą liczyć na rabaty do 40% oraz gwarancje gratis.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Rainbow już sprzedaje egzotykę na sezon 2016/17

meta_keys:

meta_desc: W Rainbow wystartowała przedsprzedaż oferty egzotycznej na sezon 2016/17. Klienci mogą liczyć na rabaty do 40% oraz gwarancje gratis.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: W Rainbow wystartowała przedsprzedaż oferty egzotycznej na sezon 2016/17. Klienci mogą liczyć na rabaty do 40% oraz gwarancje gratis.