First minute w KLM i Air France

Linie Air France KLM właśnie wypuściły na rynek pokaźną pulę promocyjnych biletów w ramach sprzedaży „First Minute”. Taniej polecimy teraz do blisko 50 miast na całym świecie, w tym do licznych miast, m.in. w Ameryce Południowej, Azji, Afryce oraz w rejonie Wysp Karaibskich. Promocja dotyczy lotów realizowanych nawet do grudnia br.

Piękna pogoda przez cały rok
W siatce połączeń linii Air France KLM (która obecnie liczy 316 miast w 115 krajach) jest wiele egzotycznych i zarazem bardzo odległych tras, gdzie pogoda dopisuje przez cały rok. W najnowszej promocji znalazły się aż 23 trasy w Ameryce Południowej, na Wyspach Karaibskich i Oceanie Indyjskim. Na szczególną uwagę zasługuje cena przelotu w obie strony do Hawany od 2 799 PLN oraz na wyspę Saint Martin od 2 499 PLN. Ciekawe oferty znajdą również osoby, które marzą o podróży do Kolumbii (Bogota od 3 569 PLN), Argentyny (Buenos Aires od 3 899 PLN) czy Brazylii (Rio de Janeiro od 3 179 PLN).

Bogaty wybór kierunków azjatyckich
Tradycyjnie, jak w każdej większej promocji Air France KLM, i tym razem nie mogło zabraknąć również szerokiego wyboru kierunków na kontynencie azjatyckim. Do wyboru jest aż 18 miast, w tym te najbardziej popularne, jak Bangkok od 2199 PLN, Pekin w cenie już od 2 229 PLN, Tokio od 2 279 PLN czy Szanghaj od 2 059 PLN. Obydwaj przewoźnicy oferują także loty do najodleglejszych zakątków Azji, jak np. Dżakarta, Denpasar (Bali) czy Singapur, które również znalazły się na promocyjnej liście.

Wybór pomiędzy przelotem najtaniej, jak się da, a opcją „na bogato”
Warto dodać, że zarówno Air France, jak i KLM oferuje wiele możliwości wykupienia dodatkowych usług podnoszących komfort podróży. Możliwości jest naprawdę wiele: począwszy od większej przestrzeni na nogi, specjalnego menu, prezentu wręczonego na pokładzie przez członka załogi, a kończąc na asyście przy transferze na lotnisku.

Na przykład na lotach międzykontynentalnych jest możliwość zamówienia dodatkowego dania,  które zostanie podane oprócz standardowych posiłków serwowanych podczas lotu. I tak w ofercie KLM w Klasie Ekonomicznej na trasach międzykontynentalnych w menu „a la carte” w cenie od 12,50 do 25 euro są m.in. zestawy japońskie, włoskie, indonezyjskie, oraz „przekąski z szampanem”.  Natomiast linia Air France proponuje zestawy „kuchnia włoska”, „ryby i owoce morza”, „kuchnia francuska” oraz „Lenôtre” (danie skomponowane przez słynnego szefa kuchni). Dodatkowo od 1 kwietnia pojawi się nowa opcja „a la carte” autorstwa Jeana Imberta, zwycięzcy jednej z francuskich edycji „Top Chef”. Zestaw „Le Marche de Jean Imbert” składa się z zimnej przystawki na bazie organicznej komosy ryżowej, jajka sadzonego i estragonu, gulaszu na ciepło oraz owocowego deseru z kremem.

Ciepłe posiłki i bagaż w cenie biletu
Warto w tym miejscu dodać, że linie Air France KLM oferują na trasach międzykontynentalnych w Klasie Ekonomiczniej bezpłatnie pełen serwis pokładowy, w tym ciepłe posiłki wraz z deserem i szeroką ofertę napojów. Ponadto każdy z pasażerów w Klasie Ekonomicznej może ze sobą zabrać w cenie biletu duży bagaż podręczny (do 12 kg) oraz 1 sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg (na trasach europejskich KLM bagaż rejestrowany jest płatny). Dodatkowo podróżni Air France KLM mają możliwość zbierania Mil w programie lojalnościowym Flying Blue, które potem mogą wymieniać na przeloty lub dodatkowe udogodnienia podczas kolejnych lotów.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(31) "First minute w KLM i Air France" ["meta_desc"]=> string(0) "" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-17.5781249975529" ["lng"]=> string(17) "-11.0835403644705" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: First minute w KLM i Air France

meta_keys:

meta_desc:

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: First minute w KLM i Air France

meta_keys:

meta_desc:

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: