google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Clearwater Beach na Florydzie

Poznaj miejscowość na Florydzie, która zapewni Ci błogi odpoczynek, bez tłumów, problemów i zbędnych wydatków.

Clearwater Beach na FlorydzieClearwater Beach, Floryda

fot. pixabay.com

Szukacie miejscowości na Florydzie gdzie plaże są bez skazy, piasek biały jak śnieg a morze czyste jak górski strumień? Takich miejsc w tym stanie jest sporo. Dodajmy jednak brak tłumów, nieustających imprez i hałasu, restauracje przez które nie zbankrutujemy i urok małej nadmorskiej miejscowości gdzie naprawdę można odprężyć się.

Takich miejscowości jest już niewiele, a jedną z nich jest Clearwater Beach. Jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek z rodziną. Plaża (jedna z najpiękniejszych na wschodnim wybrzeżu) zaprasza do czynnego wypoczynku (jet ski, rejsy łódkami, paralotnie) a jej infrastruktura jest bardzo dobrze utrzymana.

Toalety i prysznice przy plaży są estetyczne a na samej plaży również nie ma wielu zanieczyszczeń tak częstych w tłumniej odwiedzanych kurortach. Głównym miejscem spotkań tej miejscowości jest Pier 60 (nazwa pochodzi od nazwy drogi stanowej) znajduje się przy plaży, jest tam plac zabawy, bar, sklep z pamiątkami i molo gdzie można spędzać całe dnie wędkując.

Lokalni artyści sprzedają tu swoje dzieła, obrazy, biżuterie itp. Clearwater Beach to także inne atrakcje niż samo plażowanie. W pobliżu znajduje się delfinarium ze słynnym delfinem o imieniu Winter, który jest bohaterem filmu Dolphin Tale. Clearwater Beach położona jest na zachodnim wybrzeżu Florydy w zatoce meksykańskiej jest więc również wspaniałym miejscem dla fanów wędkarstwa.

Nie jest to żadna tajemnica, że Floryda słynie ze świetnych pól golfowych na których można grać przez okrągły rok ze względu na sprzyjający klimat. Także tu znajdziecie bajeczne miejsca do gry w golfa dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania.

Clearwater Beach jest położone 30 km od lotniska w Tampa i ok 40 km od jego centrum. Rekomendujemy więc to miejsce miłośnikom błogiego odpoczynku w wyjątkowo czarownym krajobrazie i umiarkowanym klimacie.

Zagadnienie ruchu bezwizowego do USA było przedmiotem wielu ...

Planujesz wakacje na Florydzie, ale nie do końca ...

Zachodnie obszary Ameryki Północnej, ze szczególnym naciskiem na ...

Chicago potocznie zwane jako "Windy City", czyli Wietrzne ...

Wielki Kanion Kolorado (Grand Canyon) to niewątpliwie najpiękniejsza ...

https://veturo.pl/article/2537/Floryda-Clearwater-Beach-lotnisko-Tampa-USA/