Przylądek Rozewie

Niezapomniane wakacje w urokliwie położonym apartamencie w Rozewiu

Każdy z nas wyjeżdżając na urlop chciałby, by wakacje odbyły się bez żadnych problemów. W końcu urlop to czas odpoczynku i relaksu w preferowany przez nas sposób. Najczęściej turyści dzielą się na dwie grupy odnośnie miejsca wypoczynku: góry lub morze. Wiadomym jest, że w górach spędza się bardzo aktywnie czas, ale niektórzy wolą mieć więcej możliwości do wyboru.

W końcu nad morzem w aktywne dni możemy uprawiać różnego rodzaju sporty bądź zwiedzać okoliczne rezerwaty, a w dni kiedy nie chcemy się ruszać mamy możliwość opalania się na plaży. Warto jednak w rozsądny sposób zagospodarować sobie nasz wyjazd i pochmurne bądź deszczowe dni poświecić na uprawianie sportu.

Wiele pensjonatów bądź hoteli oferuje szeroki zakres usług, który powinien zaspokajać potrzeby dzieci, rodziców bądź osób starszych. Jednym z piękniejszych miast leżących w województwie pomorskim jest Jastrzębia Góra, obok której niedaleko znajduje się Rozewie. Jastrzębia Góra to duże miasto bardzo oblegane przez turystów. Jeśli oczekujecie urlopu spędzonego w kameralnej atmosferze w niewielkim miasteczku możecie zdecydować się na Rosevia Resort.

Przylądek Rosevia to miejsce przeznaczone dla całych rodzin, które wspólnie chcą spędzić czas, ale również par planujących romantyczny wyjazd. Do wyboru mamy kilka rodzajów apartamentów, które są w pełni wyposażone (sypialnia, łazienka, salon, kuchnia i hol). W zależności od naszych potrzeb oraz ilości osób wybieramy określony typ. Każdy z apartamentu jest bardzo dobrze wykończony posiadający niezbędny sprzęt. W przypadku gdyby czegoś zabrakło można udać się do recepcji. Rosevia stawia na naturalne składniki oraz autorskie przepisy. Znajdziemy tutaj połączenia nowoczesności z tradycją.

Dzięki usytuowaniu Przylądku mamy dobry dostęp do plaży oraz wielu ciekawych miejsc turystycznych. Wśród nich znajdziemy: Promenadę Światowida, Gwiazdę Północy, Obelisk Króla Zygmunta III Wazy, Rezerwat Przyrody, Lisi jar oraz bardzo popularną Latarnię Morską Rozewie, z której można zobaczyć przepiękne widoku.

Osoby dbające o swoją kondycję oraz tężyznę fizyczną również znajdą coś dla siebie. Mamy tutaj dostęp do siłowni na świeżym powietrzu składającą się ze strefy cardio, wolnych ciężarów oraz maszyn. Znajduje się ona pod zadaszeniem, dlatego możemy z niej korzystać nawet w deszczowe dni. Możemy spędzić czas grając na kortach tenisowych, pływając w basenie czy jeżdżąc na rowerze.

Z pewnością osoby, które lubią mieć duży wybór usług będą zadowolone z Rosevia Resort. Będą mogły zarówno wypocząć na pobliskiej plaży, a w dni pochmurne zwiedzić okoliczne zabytki bądź aktywnie spędzić czas.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(58) "Przylądek Rozewie - wakacje, urlop nad morzem - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(92) "Rozewie - poznaj urokliwe miejsce na wakacje lub urlop dla całej rodziny - poleca Veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(30) "Pomorze - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(54.833679156721700564958155155181884765625) ["lng"]=> float(18.309348819112198469838403980247676372528076171875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Przylądek Rozewie - wakacje, urlop nad morzem - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Rozewie - poznaj urokliwe miejsce na wakacje lub urlop dla całej rodziny - poleca Veturo.pl

watermark:

interesting_places: Pomorze - atrakcje turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Przylądek Rozewie - wakacje, urlop nad morzem - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Rozewie - poznaj urokliwe miejsce na wakacje lub urlop dla całej rodziny - poleca Veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Rozewie - poznaj urokliwe miejsce na wakacje lub urlop dla całej rodziny - poleca Veturo.pl