google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Gród "Sławogród"

Wiernie oddane historyczne rekonstrukcje budynków i fortyfikacji działają na wyobraźnie jak wrota czasu. Po przekroczeniu bramy można przenieść się do świata naszych przodków, gdzie rozpocznie się nasza przygoda z przeszłością. Sławogród nie jest zwykłym skansenem…

Gród "Sławogród" Gród "Sławogród"

fot.slawogrod.eu

Cała osada tętni życiem. Niedaleko palisady znajduje się zagroda ze zwierzętami, przy chacie rosną zioła, z których gospodyni robi wywary i leki. Grodziska pilnują dzielni wojowie, którzy odpierają ataki barbarzyńskich sąsiadów i obcych plemion. Na krośnie niewiasty tkają piękne materiały, a z kuźni sypią się bogato iskry, które wznieca kowal!

Możesz tu odwiedzić najstarszego i najmądrzejszego męża, który opowie ci o dawnych bogach i odsłoni przyszłość używając magicznych run. Stragany uginają się pod ciężarem bogatej oferty kupców, którzy zwożą towary ze wszystkich stron świata. Obiekt znajduje się nad malowniczym jeziorem Drawskim w uroczej miejscowości Czaplinek.

Odwiedź Sławogród, o którym SŁAWA po świecie się niesie!!!
Sławogród jest miejscem historycznym i miejscem zabawy. Jesteśmy czynni cały sezon letni dla turystów i cały rok dla szkół i klientów indywidualnych.

Oferujemy:
bogata ofera dla szkół (więcej na naszej stronie) imprezy dla firm imprezy dla indywidualnych klientów imprezy okolicznościowe (wesela itp.) Wszystkich imprezy w naszym Grodzisku traktujemy indywidualnie i szczegółowo opracowujemy ich przebieg. Mamy szeroką ofertę cateringową i pokazową, która umili każdą biesiadę.

 

O największej atrakcji jaką jest zamek w Nowym ...

Trudno uwierzyć, że wszystko zaczęło się od ludowej ...

Największą  atrakcją Jarosławca jest ogromny  Aquapark kompleks  basenów  ...

Pobyt w grodzie rycerskim w Biskupicach pod Byczyną ...

Zgromadzono tu kilkadziesiąt miniatur budowli z całego świata. ...

Turyści w Mrągowie mogą przez cały rok poczuć ...

https://veturo.pl/article/2542/pojezierze-drawskie-sredniowieczny-grod-slawogrod-atrakcje/