Ustronie Morskie, plaża

Ustronie Morskie – Perła Bałtyku

Gdy za oknami robi się coraz cieplej, większość z nas zaczyna myśleć o wakacjach. A jeśli wakacje, to czy może być coś lepszego, niż leniuchowanie na plaży? Polskie wybrzeże posiada sporo prawdziwych pereł. Poznajmy jedną z nich.

Ustronie Morskie to tętniący życiem letni kurort zachodniego wybrzeża Bałtyku. Położona pomiędzy Koszalinem a Kołobrzegiem miejscowość potrafi w ciągu jednego sezonu przyciągnąć kilkadziesiąt tysięcy gości z Polski, Niemiec i nie tylko. Ci przyjeżdżają głównie dla słońca, piaszczystych plaż, morskich kąpieli oraz romantycznych widoków morza i zachodu słońca.

Miasteczko ma jednak do zaoferowania o wiele więcej. Kusi turytów całą gamą wakacyjnej rozrywki jak również niezliczoną ilością punktów gastronomicznych. Królują oczywiście smażalnie bałtyckich ryb i cukiernie oferujące przede wszystkim nieśmiertelne gofry z bitą śmietaną oraz lodowe desery. Jednak z roku na rok przybywa także eleganckich lokali z wyśmienitą kuchnią, serwujących dania dla bardziej wymagających smakoszy.

Miejscowość posiada jedną z największych baz noclegowych nad Bałtykiem. Jednak Ustronie Morskie to nie tylko pensjonaty, ośrodki wczasowe czy hotele. Znaleźć tutaj można również wiele atrakcji, które powodują, że nawet przy braku plażowej pogody nie sposób się nudzić. Wesołe Miasteczko, park linowy, Western Park z mini zoo, przejażdżki ciuchcią lub dorożkami powinny ucieszyć szczególnie dzieci, ale chyba nie tylko.

Prawdziwą dumą Ustronia Morskiego jest jednak kompleks rekreacyjny „Helios” składający się z krytego aquaparku oraz basenu na świeżym powietrzu z podgrzewaną solarami wodą. W części krytej znajdziemy profesjonalny basen pływacki, brodzik z atrakcjami wodnym, trzy jacuzzi, zjeżdżalnie a także dwie sauny – suchą i mokrą. Po zabawie w wodzie można posilić się w niewielkim bufecie. Komu mało, ten może skorzystać z dwutorowej kręgielni oraz oświetlonych kortów tenisowych.

W ostatnich latach Ustronie Morskie notuje dynamiczny rozwój branży turystycznej. Przybywa pensjonatów i kwater prywatnych oferujących noclegi na coraz wyższym poziomie. Przybywa także ekskluzywnych hoteli i apartamentowców. Walory krajobrazowe, przyrodnicze i biznesowe kurortu dostrzegają nie tylko przeciętni turyści, ale i celebryci, którzy właśnie tutaj inwestują swój kapitał.

Czy zatem nad polskim morzem można spędzić niezapomniane wakacje? Po latach fascynacji dalekimi podróżami coraz więcej rodaków powraca do swoich ulubionych miejsc nad Bałtykiem. Jednym z nich jest Ustronie Morskie, perła zachodniego wybrzeża.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(67) "Ustronie Morskie - Perła Bałtyku, okolice Kołobrzegu - veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(112) "Ustronie Morskie - atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca na wypoczynek w okolicach Kołobrzegu poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(30) "Pomorze - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(54.21448366629019943729872466064989566802978515625) ["lng"]=> float(15.7552528359442991501282449462451040744781494140625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Ustronie Morskie - Perła Bałtyku, okolice Kołobrzegu - veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Ustronie Morskie - atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca na wypoczynek w okolicach Kołobrzegu poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places: Pomorze - atrakcje turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Ustronie Morskie - Perła Bałtyku, okolice Kołobrzegu - veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Ustronie Morskie - atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca na wypoczynek w okolicach Kołobrzegu poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Ustronie Morskie - atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca na wypoczynek w okolicach Kołobrzegu poleca veturo.pl