Bluzy i kurtki polarowe

W zeszłym roku minęło 30 lat, odkąd Patagonia wprowadziła na rynek kultową dziś kolekcję bluz i kurtek  polarowych Snap-T. Mimo upływu lat i licznych zmian trendów w stylistyce odzieży outdoorowej, również tej zahaczającej o fashion, kolekcja nie tylko dzielnie się trzyma, ale i wciąż zdobywa nowych sympatyków.

Lata mijają, a bluzy Snap-T®, w różnych odmianach, wciąż pozostają w stałej sprzedaży. Zmieniają się trendy w modzie, również tej outdoorowej, podobnie jak pory roku, zgodnie z którymi Patagonia przygotowuje swoje kolekcje. Pewniakiem jest, iż w każdej z nich znajdą się – grubsze lub cieńsze – bluzy i kurtki polarowe sygnowane jako Snap-T®. Warte podkreślenia jest, iż seria posiada prestiżowy certyfikat Bluesign® przyznawany firmom i końcowym produktom, których powstanie wiązało się z procesem produkcji przyjaznym środowisku, jak również bezpieczeństwa i higieny pracy zatrudnionych w fabryce pracowników.

Co warto polecić w obecnym sezonie?

Bluza polarowa Lighweight Synchilla® Snap-T® Fleece Pullover

Kamizelka polarowa M's Lighweight SynchillaLżejsza wersja klasyki kolekcji znanej jako Synchilla® Snap-T® Fleece Pullover. Wiosenno – letni model wykonano z polaru o średniej gramaturze. W kroju znajdują się te same szczegóły, jakie Patagonia wprowadziła do pierwszych wersji bluzy: charakterystyczny design, odważną, przywołującą dawne czasy kolorystykę i zapinaną na zatrzask kieszonkę z patką. Niezwykle wytrzymałe runo poliestrowe Synchilla®, wchodzące w skład polaru, w 85% pozyskano z recyklingu, co wpasowuje się w filozofię działania producenta. Jeśli chodzi o zastosowanie, bluza może być z powodzeniem używana jako warstwa wierzchnia lub docieplina pod kurtkę. Dostępna jest w kilku wzorach i kolorach, zarówno w wydaniu w wydaniu damskim, jak i męskim.

Kamizelka polarowa M’s Lighweight Synchilla® Snap-T® Fleece Vest